Відвідуються два онуки.

Спокуси! У холодильнику сир нудьгий, і мама пропущена слив. Тексти пісень, а це означає: Я так пристрасний до сливових тортів! Тісто виготовляють сир, як для тіста, так і начинки - половинки слив і трохи цукру. Дуже простий, навіть мій 8-річний син може легко впоратися з цим аромат!

Сьогодні видання. "Сайт" інструкція із застосування сировина з санвузлом. Ця випічка не займе більше півгодини!



Торти сливові Інгредієнти для тесту
  • 200 г сиру
  • 1 яйце
  • 300г борошна
  • 75г цукру
  • 75г вершкове масло
  • 10г розпушувач
  • 2g ванільний
  • щіпка


Наповнення інгредієнтів
  • 350г сливи
  • 1 яйце
  • 30г цукру


Підготовка
  1. У зручному контейнері збити яйця з розм'якшеним маслом до пишності. Додати цукор і ванільний цукор і збити його до однорідності знову.



  2. Запитайте борошно з розпушувачем і сіллю. Додайте сухі інгредієнти до яєчної суміші. Змішайте м'яке і знежирене тісто. Зверніть увагу, що тісто не прилипає до рук! Поставте тісто в лаймп, покладіть рушник на нього і залиште його на 15 хвилин.



  3. На пилоподібному борошняному столі розділіть тісто на дві частини. Розгорніть кожен в тонкий шар. З круглою ріжучою для печива або скла, вирізати кола з тесту. Перенесення заготовок тесту на сковороду, покриту пергаментним папером. 80990Р



  4. Промийте сливи, отримайте кістки з них. Наріжте сливи на скибочки. Посипати тісто цукром, покласти скибочки сливів посередині. Зробіть торт з тіста. Змастіть їх збитим яйцем.



  5. Випікати торти в попередньо розігрітій до 180 градусів духовки за 25 хвилин.



  6. Це, млинці з сливами готово. Бодибилдерши!





Редакційна колегія також пропонує читання інструкцій для приготування ароматного пирога з сливами. Цей торт необхідно за смаком осені!



Ці курди пісочниця Вони виходять повітряними, пишними і ароматними. До речі, для аромату до цукру можна додати трохи кориці. Я люблю їх як закуску або на сніданок.

Як ідея, яблука, груші або запечена гарбуз з апельсином ідеально підходять для цього тесту як начинка.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное