Ми платимо за комунальну квартиру з чоловіком, помітили ще одну картку на телефоні.

Це чудово, коли чоловік і дружина роблять фантастичні внески до сімейного бюджету. Після всього, якщо одна людина заробляє і витрачає все, вона рідко закінчується добре. І якщо чоловік Визначає всі фінансові можливості сім'ї, після чого часто виникають конфлікти. Наприклад, нещодавно ми говорили про жінку, яка секретно врятувала гроші від чоловіка, яку заробив.

Сьогодні видання. "Сайт" Вона поділиться сюжетом абонента, який раптом дізнався, що чоловік приховає частину свого доходу від неї. В результаті жінка мала ряд питань чоловікові, яким вона безумовно довірилася.



Я завжди вірю, що мій чоловік і я маю сильний шлюб. Ми майже завжди мали повне розуміння, мінімум кварель і без секретів. Вдово, мій чоловік мав секрети. І приховує гроші не тільки від мене, але і від нашої маленької дочки Галина - сказав він.



У зв'язку з тим, як я був тридцять, чоловік три роки старше. Він жив з матір'ю в той час, і я мав свою квартиру. Так, мені довелося інвестувати в ремонт, але власний, двокімнатний, в хорошому районі.

У квартирі дружини, син не міг жити. Вона бажала нам рухатися з нею, і моя квартира була продана або здавалася, і по дорозі врятувала для загального житла. Звісно, я не схожа на таку дивну ідею, і я не брав участі в такому.

Тоді мати-в-завдяки її сина не інвестував відремонтувати квартиру. Вона сказала мені, що якщо ми розлучилися, він буде лівий з нічого. Неважко сказати, що я не маю відносин з цією жінкою? Але після народження своєї дочки все, здається, вдосконалюється. Мати-в-одному полюбила її бабуся.



Я пішов на батьківщину, мій чоловік забезпечений сім'єю. Вони не живуть добре, але не отримали кредитів. Якщо ви хочете купити щось, наприклад, від побутової техніки, ви просто врятуєте гроші або запозичили гроші від друзів за короткий час. Іноді я мав вийти і врятувати. Але що можна зробити? Мій чоловік пообіцяв, що він отримає Але зростання було дивно затримано. І тепер я розумію, чому.

До того, як я не міг уявити, що мій чоловік може мати ще одну картку. І в цей час, коли ми платимо за утиліту, він пішов, щоб перевірити лічильники, і залишив телефон на столі. На екрані я автоматично дивився на екрані і побачила дві карти в додатку банку.



У першому я думав, що у нього був якийсь кредит, бо сума була вражаючою. Ми домовилися, що ми не беремо ніяких кредитів! Я зробив більш детальний вигляд і швидко зрозумів, що вони скупчували, що я не знаю. Я мав багато питань.

Спочатку спробував змінити тему. Він спробував мене розбити свій телефон. Але потім він визнав, що він заощаджував гроші просто у випадку. Якщо ми не досягнемо успіху, він буде лівий з нічого. Я відразу пам'ятав слухання тих же слів від моєї матері-в-прави. Хто отримав його.



Я не міг довго перетравити цю інформацію. Скільки разів за останні роки ми поширили? Ця піч зламала, і нічого не варити на їжі. Дитина повинна бути одягнена і не вистачає грошей. Весь час мій чоловік мав гроші. Але не для нас, не для сім'ї. За ним.

«Мої мама і мій чоловік, ймовірно, правий. Ми розлучаємо. Я не бачу, Якщо так багато років він ніколи не почав довіряти мені, думав тільки самому собі, то навряд чи ми досягнемо успіху. Я відправив його до своєї матері, і я не відпускав його назад. Моя дочка тільки шкода, пише Галина.

525044 Р

Це складна ситуація, але жінка повинна знайти рішення. Я, вона має підставу бути відхилений. Але чоловік не витрачав гроші, не їсти або пити, але врятував його. Він говорить про свою фрагму, його здатність зберегти гроші. Можливо, у сім'ї стикалися труднощі більш серйозно, ніж купуючи плиту, він витратив ці заощадження, не чекаючи все.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное