Вона успадкувала великогабаритний будинок, який ніколи не бачив і розкриває скарб.

Займіть ще одну історію за чашкою смачного какао або кави. Розслабтеся, підберіть гарячий напій, і отримаєте до оповідання. Сьогодні ми будемо говорити про те, як затвердження дитини в сім'ї може змінити життя людини.

Майже все в нашому дорослому житті залежить від психічного благополуччя. І це, в свою чергу, складається з двох важливих чинників: генетики і нашого дитинства, коли утворилися психіки і характер. Саме тому важливо, щоб батьки прийняли свою дитину і люблять його безумовно.



Якщо чоловік і жінка вирішили мати дитину, вони повинні зрозуміти, що зараз в руках доля всієї людини. Він буде йти через життя і виграти своє місце в цьому світі. Успіх цієї людини залежить від батьків і фундамент любові і довірищо він отримав від них у дитини.

Історія спадщини від бабуся Саша сьогодні відсвяткувала особливий день народження - вона повинна перевернутися 18. Тепер перед дівчиною, як дорослий, відкриває новий світ. Світ, сповнений можливостей та нових надії. Саша була просто про те, щоб виводити свічки від її величезного медового торта, який вона любила, коли двербеля пан.



Мама і Дад дивилися в одному сюрпризі. Не чекали гостей. Знаходиться амбулаторний кур'єр за дверима. Він вніс себе, кажучи, що З нотаріуса.І дав їм великий конверт. По дорозі листа було адресовано Саші. Вона сказала, що вона мала спадкування.



На жаль, ім'я жінки, яка залишив його невідомим до Олександра. Дівчина дивилася головоломка на своєму батькові, але він сказав, що він не знав цю жінку. Але в очах glimpsed щось невизначенеІ він виглядав досить нервовим.

9315916

Незважаючи на те, що батьки були проти, Саша наступного дня відправилися в нотаріус за адресою, зазначеною на конверті. Він привітав її і сказав її, що її бабуся залишила її. Українська! Адвокат урочисто подавав уражену дівчину ключі і назвав адресу. Всі документи вже були зібрані в товстій папці.

Саша не хочу відкласти несподіваний пошук і відразу ж назвати таксі. Зателефонувавши за адресою водія, вона була порушена. Її батьки ніколи не розповіли про її бабуся. Так з якоїсь причини вони приховали її з неї.

Будинок був чудовим. Не нові, але міцні і великі за зовнішнім виглядом. Обережно відкриваючи двері, Олександра вводила порожню особняку. На кухні був прекрасний круглий стіл. шемалей Влаштуйте, тому що згідно з документами бабуся загинув 6 місяців тому. Пальто квітів покривається конвертом трохи. Від Бабця був лист.

530 грн.

Дитина, hello. Сашенка, я дуже шкода, що ми не змогли зустрітися, поки я був живим. Я хочу, щоб ви завжди були люблячі бабусі. На жаль, ваш батько для того, щоб побачити вас. Причиною цього рішення було виховання і гордість батька. Ви не народилися окремо, але з твоїм братом.

На жаль, народжувався нездоровий. батько не хочу, щоб підняти її і збирався дати їй до дитячого будинку. Я страждав і взяв дитину. Ваша сестра виросла бути чудовою людиною. Вона була прийнята моїми сусідами, тому що я занадто старий, щоб доглядати за маленькою дитиною.

Я сподіваюсь, що ви можете бути кращими, ніж ваші батьки, і взяти їх в життя. Любов, бабуся.

р.

Саша вибігла з будинку так швидко, як вона могла. Поблизу знаходиться лише один будинок. Вона занурила двері, але вона була відкрита. На дверцятах з'явилася коляска. Саша завжди відчувала себе як вона була неповною. У світі є важливою частиною цього світу. І тепер, що її частина виглядала прямо на неї і посміхається по-ширині. Саша Вона в'язала і змащена її сестра в руках.й Вона закохнула, не з грудей, але з щастя. Слова непотрібні.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное