Старші родичі часто викликають негативність і стають тягаром для близьких.

Поруч напляскване Вони стають тягаром сім'ї. Але навіть гірше, коли рідних використовують їх за свою користь, а потім просто залишити їх ніщо. У подібній ситуації стала Ніна Іванівна, 75-річна жінка, яка проживала все життя в селі. Що відбулося і як закінчилося ця історія, читати далі в статті.



У цей день я прокинувся раніше, ніж звичайний, відчуваючи дещо неспокійний. Моя дочка повинна відвідати мене з онуком. Не скажу, коли не скаже. До приїзду я вирішив зробити овочевий суп. Але я не зробив. Я був копати в саду, коли я почув мій голос дочки. Я відчув, що вона прийшла з причини.

"Привіт, мама. Коленка і я приніс вам деякі страви з міста, Таня скульптурна. Моя дочка не часто ображає мене, як це, і я завжди ембаррасував, коли вона витрачає гроші на мене: "Дочка, так багато! Я не можу їсти, що тільки один. Тоді дідусь домовилися в розмові: «Не хвилюватися, я буду допомогти вам». Проживання



Я не можу пам'ятати про те, що моя дочка прийшла до мене і залишила ніч. Я був тяжким. До вечора, мої почуття були обгрунтовані: Таня сказала, що вона повинна говорити мені. Я негайно попросив, «Хоай, ти з чоловіком?» Ви не отримуєте розлучення? ?

Нема! Звісно не. Ми робимо все дрібно. Що я хочу поговорити. Діма хоче другу дитину, але в нашій квартирі не вистачає місця. Так він запропонував продати наше місце і ваш старий будинок, щоб повідомити гроші і купити більшу квартиру. А ви будете жити з нами! Як вам подобається ця ідея? голос моєї дочки.

р.

Як жити з ними? Я стара жінка і вони молодий. Я люблю мій будинок і жив тут все життя. Я не можу залишити тут. Не переконуйте свою дочку. Вона впевнена, що я хотів би місто, все було під рукою. У селі все гірше.

«В цілому я даю вам час думати до ранку, мама», дочка уклала. Після зважування плюсів і мінусів я прийшов до висновку, що ідея не так погана після всього. Я погодився. В першу чергу, коли моя сім'я розв'язала питання нової квартири, я тимчасово жив з сином. А потім вона переїхала з дочкою.



Але це не так, як мій дочок його описував. Після місяця життя я почав чути проповіді. Потім я кладаю посуд в виворітному місці, потім неправильний режим в пральній машині вийшов. А потім один день, я був повністю струнким. Я чув розмову між дочкою і чоловіком: «Неможливо жити з нею!» Я припинив спати через її хропіння!

Я не збираюся поставити з цим. Відразу вона ламалася в кімнаті і сказала: «Так, поки вам потрібні гроші і будинок, ви поговорили мені торкнутися». І тепер, що це зроблено, можна покласти бруд на спині? Я 75 років! Я попереджав, що ви не хотіли б жити з мною. Ви повинні думати найближчим часом!

р.

Таня шаут, «Особливості, які ви думаєте про гроші!» Якщо ви не любите щось, ніхто не тримає вас тут! До коханого сина. У цей момент я безмовний. Я просто занурився. Я не маю ніде йти. Я не хочу, щоб попросити сина, це безладно. Він має своє життя і я не маю місця в ньому.

Я вирішив піти в село, щоб побачити Баба Тона. Я хочу допомогти їй багато. Але коли я прийшов, я дізнався, що тиждень тому мій сусід помер. Як весело! Я пішов до дому. У вікнах було світло. І так я бажав вибити на двері, щоб не розповісти вам.

Дверцята відкрився середнім чоловіком. Коли він дізнався, що я жив тут перед ним, він відразу запросив мене до будинку. Всередині все залишилося на своєму місці, дивовижним! Він заливав мене деякий чай, і я не можу сказати йому всю історію.

57502 500 р.

«Так, Ніна Івановна, у вас було багато часу. Ви не знаєте, що ваші діти такі, як це. Старші родичі – тяга до багатьох. Давайте зробимо це. Проживання до тих пір, поки вам не потрібно. Я не живу тут. Я маю нагоду відпочити в природі. Я дуже рада, якщо ви шукаєте будинок! - пропонував свого чоловіка.

Я знаю, що це було приступним для відмови від такої пропозиції. Арсенія виглядала гідною людиною. Я не знаходився. Це було 2 місяців і моя дочка ніколи не була

Хочу вірити, що Ніна Іванівна зможе прощати дочку і її життя покращиться. Чому ви думаєте, що старші родичі викликають таку негативність і іноді стають тягаром? Чи не про них? Подаруйте свої думки в коментарях!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное