Якщо ви помітили знаки попередження.

Більшість людей використовуються для того, щоб мати когось рішення для них. Але це історично. Спочатку це мама і тато, потім вчителя, а потім держава. Так само, як це. Але кинути Від цього циклу не було. Якщо ви хочете, щоб допомогти вам. Ризик, подумайте поза коробкою, вирушайте всі

8775434

Деякі люди, навпаки, такі як «в рядах». Вивчіть, що вони кажуть, працювати там, де вони кажуть. Тоді сім'я, іпотека, діти. Це так само, як люди. Але щось у вашому мозку натискає і потрібно говорити. Деякі люди віддають перевагу друзям. Найбагатша людина наймає особистого психолога. А скарги однакові: щось пропущено, щось відсутні. Що робити? Хто знає?

Право залишити дитину Ви дитина. Ви можете прогулятися, поговорити, читати і навіть підрахувати трохи. Прийміть вас рукою і візьміть до магазину. Купівля. ковбойшиТак не холодно. Що? Це тепло, це гаряча. Тексти пісень, а це означає: І ви ростете, і кожен раз капелюх стає трохи невеликим для вас. Так, вона простягається, але ви все ще відчуваєте себе некомфортним. Ви затискаєте.



Ви кажете, "Дад, мама". Цей капелюх невеликий для мене і я не можу носити його. Але батьки не звертають увагу на це. І тепер це до вас. Ефіше продовжує носити щільного заголовка або знімати. Деякі люди навіть у юному віці можуть купити те, що вони люблять. Що, щоб парафрасувати його, росте вгору. Хтось, до речі, продовжує носити капелюх до 30 років.

Тепер ви вирощуєте і пішли працювати. Що вам подобається капелюх. Ви живете самостійно, ви несете відповідальність за себе. Робота не погана або хороша, але ви не вивчилися в марно, тому ви знаєте, що робиться і як.



Тепер бос – це «попередній» обов’язки. І ви залежите від нього зараз. Не тільки ви, але і ваша сім'я. Після того, як зароблені гроші потрібні не тільки для особистих «ваг». І ви намагаєтеся, ви працюєте важко. І ваша праця, більше або менше, оплачена на час.

Але є момент, коли ви усвідомлюєте, що ви зараз ви вже знаєте. І зріс його зарплата, відповідно, Повідомляйте його на Ваш роботодавець з думкою, що ви будете розуміти. Іноді буває. Але вони розповідають вам, "Чому потрібно зробити, за парканом людей, як ви - хоча б ставок". Ви подивитеся за цим парканом і ви побачите деякі форми. Чекаємо на Вас.



Ви йдете до роботи, але щось неправильно. Ви спробуєте відштовхувати погані думки, але це над вами. Тексти пісень, а це означає: І ви йдете. Ви гойдалки над парканом і дива: фігури за парканом картонні. Там немає. Але тепер ви є головою. Якщо ви хочете, ви шукаєте кращий офіс, і якщо ви хочете, ви відкриєте для себе щось.

Тут ви в красивій шапці і не залежать від будь-яких босів. Ваш екс-бос укусив своїх ліктів і висихає над листом боргів. Ви добре. До того, як ви зрозуміли, що ви можете і повинні залишити. Але це океї. Ви зробили багато і досягнете успіху.



Але знову це свербить цегла десь глибоко в черепахі. Неправи. Діти грають в домашніх умовах, напівстінний телевізор і красива дружина. Але з яких причин вона холодна з вами. Далі і далі. Зрозуміло, що ви шукаєте способи годування ваших дітей і переконайтеся, що ваша сім'я не потребує нічого!

Скажіть, як ви відчуваєте себе, коли ви самі. Вона просто займає довге дихання і виглядає на вас. Спочатку її губи, а потім її повіки починають стукнути. Дражнити. Ви усвідомлюєте, що вона має хтось інший. І, очевидно, досить багато часу. Ви не перший, ви не останні.



І ви вирішили, що робити: залишатися з людиною, яка вас зраджує, адже діти і почуття ностальгії, або залишити. Пам'ятайте, Ви маєте право зробити це.! Звісно, діти не повинні залишатися морально або фінансово. Природно, це буде сумним і болючим. Але ви дорослі, і ви приймаєте власні рішення. Від вас не буде.

Самостійні люди завжди знайде можливість виправити ситуацію без компромісів. Хтось простий, просто не буде брати участь і плавати з потоком. Велике, що обидва вони роблять власний вибір. Неправильно або неправильне рішення. Завжди ризикувати і спокійно. Хто ви думаєте, що ви в цьому житті?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное