Розкажіть історію справжнього крабового салату і запропонуйте приготування з мене

Моя мама завжди використовувала її. рецепт салату з крабовими паличками і рисомй Я не знаю ще одну святкову закуску. Тільки потім виявилося, що багато сімей кладуть огірок в цьому салаті, і там немає рису. Але які інгредієнти включені в цю страву в класичному варіанті?

123456наступна

Редакція "Сайт" Не чекайте на Новий рік, щоб приготувати соковитий крабовий салат. Сьогодні Про історію створення цієї закуски, а також поділитися докладним рецептом. Це буде добре!

Як виявилося, є багато гіпотез для виникнення крабового салату. За словами одного з них, представниця нашого улюбленого закуска був салатом Луї, названий французьким королем Луї XIV. Він любив різноманітні делікатеси та вишукані страви. Так, один з основних інгредієнтів був справжнім крабовим м'ясом.

Ще одна версія. Людський крабовий салат з'явився в Америці на початку 20 століття. Він був названий Луї Давенпортом. Відомий американський підприємець володів готелями у Вашингтоні. Це було те, що ідея створення оригінального салату з м'яса краба народився. А потім блюдо почала готувати в інших штатах США.



До нашої широтності рецепт відомого салату прийшов в часи СРСР. Проте, така делікація як крабове м'ясо, радянська господиня могла тільки мріяти. На полицях з'явилася вроджена і крабова паличка. Так народилася нова варіація культової страви.

Як тільки вони роблять салат з крабовими паличками в ці дні! Умілі господині додають рис, свіжі або мариновані огірки, капусту, морепродукти і навіть ананас на закуску. Я люблю більш класичний варіант з рисовою крупою. Ця страва більше не буде виглядати як закуска. Насолоджуйтеся обідом або вечерею. Приготуйте разом!

Як приготувати салат з крабовими паличками і рисовими інгредієнтами
  • 300г крабові палички
  • 80г рис злаки
  • 4 яйця
  • 250г консервованих кукурудзи
  • 2 свіжі огірки
  • 100г майонез
  • сіль


Підготовка
  1. Миємо рис добре. Потім кип'ятять 300 мл чистої води в сотейці, додайте рис і сіль до неї. Варимо кашу приблизно 15 хвилин на невеликому вогні до готовності. Готовий рис проціджують через сито і промивають чистою холодною водою. Чому я писав раніше.



  2. Зварювайте міцні яйця. Потім очищаємо їх і зрізаємо їх невеликим кубом. Фокус на розмір кукурудзи. Потім аналогічно затирають огірки (шкіра не можна видалити) і крабові палички. Залийте рідину з консервованої кукурудзи.



  3. Змішати в великій чаші яєць, крабових паличок, огірків і кукурудзи. Також додайте варений рис до інгредієнтів. Зробіть салат майонезом і засоліть його за смаком. Покрийте салат і поставте в холодильник не менше 1 год. Необхідно заварити і охолодити. Боже!





Не варто чекати Нового року, щоб приготувати смачний салат з крабовими паличками і рисом. Дуже смачна страва для повсякденного харчування. Якщо ви хочете зробити це менш калорійним, замініть майонез з грецьким йогуртом або підготуйте заправку майонезу самостійно.



До речі, я знаю, що деякі господині замінюють рис в салаті з вареною картоплею. У цій варіації я ще не варила цю страву. Ви чули про це?

Покажіть мені в коментарях, вам подобається класичний крабовий салат? Можливо, ви готуєте свій шлях. Це буде чудово, якщо ви поділите свій рецепт у коментарях. Я побачу тебе!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное