У другому шлюбі важко будувати відносини, є інші люди, всі мають свою історію за ними.

Коли нові дружини вже мають один або кілька невдалих шлюбів, здається, що це повинно грати навіть плюс. Після того, як неуспішний досвід з належним розумінням буде корисний, людина не зробить попередніх помилок. Але речі не йдуть так плавно.

Сьогодні видання. "Сайт" Хочу поділитися історією жінки відносини Вони не додають. Ми бачимо, що вони живуть з матір’ю. Вона фактично діє досить обсесивний.



У мене є дочка з мого першого шлюбу. Чоловік також має 10-річну дочку і 7-річний син. В першу чергу я думав, що ми мали подібний досвід. Я не думаю, що це буде проблема, написана Ольга, 35.



«Уже час, я дуже втомився від своєї дружини, зателефонувавши йому. Не сумнівайтесь, що він робить гроші з неї. Потім дочку потрібно купити сукню, потім син хворий, і потрібно піти в аптеку, потім щось зламало в квартирі і потрібно його зафіксувати. Я здаю пару разів на ніч!

Я, що здав мене швидко. Я подарував йому ультиматум, щоб дати його наодинці тільки те, що йому потрібно. А що не дана леді, ні її діти завадять нам після дев'яти годин ввечері. За відсутності обставин! Він погодився. й

, м. Київ

Ніщо допомогло, але нічого не допомогло. Починався викликати таємно, відповідає їм в месенджерах. Тоді я знайшов чеки, які чітко показують, що він купує не тільки необхідний. Має харчування, одяг та дитячі секції. Я боїться підрахувати, скільки ці «відносні» собівартість.



А екс-дружина сидить в домашніх умовах, не йде на роботу, живе на добробуті і примари. Не дивлячись на те, що діти досить старі, вони йдуть до школи. Але ця дама чудово оселилася на шиї коханої, вона не зацікавлена в заробітку своїми руками.

3610Р. 4200Р.

На другий день чоловік оголосив про те, що його син почне плавання. І він збирається взяти його там. Я не знаю, як він збирається отримати через це. І сказав мені вчора, що це буде приємно, якщо його діти прийшли відвідати нас частіше, тому що він пропускає нас так багато.

Я не можу чути про дітей більше. Ще менше я хочу побачити їх у моїй квартирі. Довгий розвиток нашого зв'язку, чим я хочу бачити як чоловіка, так і його обсесивна сім'я, Ольга скаржаться.



Якщо це шлюб ґрунтується виключно на терпіння жінки, варто? Можливо, молода жінка не повинна бути в умовах, які вона вважає неприпустимою? Якось, вибір до неї.

Які поради ви подаруєте в цій ситуації? Чи варто шукати спільну мову з екзаменом чоловіка та його дітей?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное