Не існує точки при покупці rahat-lukum, якщо це не турецька, краще варити домашній.

Якщо ви любитель, східнийЯк мені, я раджу зробити домашній rickat-lukum. Це набагато краще магазину!

При перекладі з турецької, rahat-lukum означає «закриття для неба». І це дійсно є. Раха-Люкум за цим рецептом виходить солодкий, ніжний, м'який, злегка в'ясний і ароматний!

Сьогодні видання. "Сайт" інструкція із застосування rickat-lucum з горіхами. ласощі Султана!



Домашнє Rahat Lukum інгредієнти
  • 1 ст. цукру
  • 6 столи води
  • 3 ст.л. крохмаль
  • 0,5 ст.л. лушпиння горіхів (алмонди або лісові горіхи)
  • 0,5 ст.л. цукрового піску
  • 4 ст. борошна


Підготовка
  1. Ви можете взяти будь-які горіхи. Але що мені подобається більшість - це родзинка з лісовими горіхами або мигдалем. Арахіс також має цікавий смак. Горіхи слід очистити і розділити на половинки. р.



  2. Змийте крохмаль холодною водою (3 склянки). Не забудьте добре перемішати, щоб грудочки не утворюються в воді. Залиште його на 10 хвилин.



  3. Залийте решту води в каструлю, посипте цукор. Доведіть сироп до кипіння, періодично помішуючи. У процесі кипіння сиропу необхідно видалити піну з неї 2 рази. 999 р.



  4. Потім залийте в каструлю, швидко помішуючи, крохмаль розчин. Додайте горіхи і, безперервно помішуючи, відваріть все до тих пір, поки маса загусить. До 20 хвилин пішки.



  5. Далі потрібно підготувати форму. Він може бути як в лотці з високими сторонами, так і на сковороді. Змастити форму вологою серветкою або мокрими руками, і швидко викласти масу. Наноситься прямокутний шар товщиною 2-2,5 см. Добре вирівнюйте масу, дайте повністю охолонути до кімнатної температури. Приймає близько 7 до 8 годин.





  6. Добрий день зрілий Зріжте його на кубики, а потім опустіть його в цукровий пісок і крохмаль. Бон привіт!





Редакційна консультація Також я пропоную дізнатися, як приготувати м'яку ногу з горіхами. Чудове лікування солодкого зуба!



Як ви бачите, приготування цього десерту займає дуже мало їжі, а результат просто дивовижний! Але я боїтеся, що деякі люди будуть мати це так довго.

До речі, замість води, такий саморобний рикат-люкум можна розвести. фруктово-ягіднийй Якщо ви використовуєте полуничний сік, то цегла-лоукум буде червоним або рожевим кольором, а якщо апельсин, то солодкість вийде помаранчевим кольором.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное