Продовжуємо радувати побуту з смачним луком, назвав його «Надія для перемоги», вірою в добро нерозумна.

Життя змінив багато не пізно. Тепер кожен день ми повинні знайти сили для переміщення і не втратити серця. У нас є родичі, які прийшли з територій, де проводяться господарські товари. Моє завдання полягає в тому, щоб піклуватися про них і підтримувати їх у складних випадках. І я роблю це таким чином, що я роблю краще: приготування їжі. Моя спеціальна конденсована меледія здатна розбити тривогу на деякий час.



В домашніх умовах ми назвали його надії Win. Ми щиро віримо в перемогу України, ми з нетерпінням чекаємо всіх наших сердець і допоможемо нам. І сьогодні я хочу поділитися з вами мій рецепт для цього простий торт. Рекомендуємо готувати. І ви будете відпочивати з новин, і буде приємно.

Мед з конденсованими Інгредієнти для скорботів
  • 150г цукру
  • 100г вершкове масло
  • 100г мед
  • 1 ст.л. соди
  • 1 ч.л. оцту
  • 2 яйця
  • 1 ст.л. сметани
  • 500г борошна
  • щіпка


Вершкові інгредієнти
  • 400г варений конденсат
  • 500 мл молока
  • 100г цукру
  • 10г ванільний цукор
  • 80г крохмаль
  • 300г горіхи


Підготовка
  1. Перед приготуванням торта необхідно обсмажити горіхи, остудити і подрібнити в кришку. Тепер зробимо торти. Для цього надішліть цукор, вершкове масло і мед на горщик з товстим дном. Поставте його на вогонь і нагрівайте його до тих пір, поки він плавиться. Зніміть з вогню, додайте соду, виділяючись оцтом в суміш. Проведіть все і дайте їй охолонути.



  2. Потім додайте яйця і сметану, ретельно перемішайте. У цій суміші поступово заливаємо сіяне борошно. Пам'ятайте, щоб додати щіпку солі. Змішайте тісто. Розділіть його на 5 частин прямо. Формуйте скоринки з кожного. Запікати їх при температурі 180 градусів не довше 5 хвилин. Поки тістечка ще спекотні, порізати краю, вони будуть потрібні для порошку. , м. Київ



  3. Тепер робимо вершки. Для цього змішайте крохмаль з цукром і невеликою кількістю молока. Поміряйте його на однорідність. Поділіть решту молока і поставте його на вогонь. Варіть до загущеного, додайте ванільний цукор. У нашому желе додайте конденсований і збийте до вершкового стану.



  4. Окремо перемішайте вершкове масло. Тепер попаріть його з рештою крему і збийте його знову. Наприкінці додайте 250г мелених горіхів, розмішайте. Крем готовий.



  5. Час, щоб упакувати торт. Крем також ділиться на 5 частин, пропускають кожен торт добре. Я зазвичай залишає менше крему на вершині торта, щоб зробити нижню замочити краще. Потім подрібніть залишилися шматочки тістечок і 50 г горіхів. Посипати цю суміш готовим медовим розчином. Ви можете додати шоколадну глазур. 717817





Це такий простий і невибагливий медовик I do. Виготовляється швидко, не вимагає спеціальних знань в кулінарії. Я сподіваюся, що вам потрібно цей рецепт. До речі, я знайшов його на цьому чудовому господині. Дуже цікаві речі. Ти можеш зацікавити.

Може цей торт, будь ласка, за цей непростий час. Не втрачайте серця і довірте, що все буде добре для нас. Доброго дня.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное