Чоловік ніс відходить від звичайних пельменів, дати йому тільки зелений, що робити, візьміть варіння

При свіжому зеленню з'являються на дачі, більше, ніж коли-небудь ви хочете приготувати щось незвичайне. Цього року я отримав великий хребта. Це так красиво, що ви не можете. Я хотів приготувати щось. Сусід запропонував зробити зелені пельмені. Вона була щаслива поділитися рецептом. Я зробив це один раз і мій чоловік любив його. Тепер він не хоче виглядати на звичних, дарувати йому зеленню.

998368р.

І сьогодні видання. "Сайт" Він розповість про те, як приготувати такі пельмені і що краще вибрати як начинку.

Зелені насоси Інгредієнти для тестування
  • 150г борошна
  • 2–3 ст.л. с. хребта
  • 1 ст.л. рослинної олії
  • 2-3 ст. л.
  • щіпка


Наповнення інгредієнтів
  • 100 г хребта
  • 1 цибулина
  • 1-2 зубчики часнику
  • зелена
  • сіль і спеції


Підготовка
  1. Робимо начинку першим. У сковороді обсмажити рубану цибулю на золотистий колір. Потім додайте подрібнені зелені цибулі, часник, листя хребта і спеції. Нагрів приблизно 2-3 хвилини. Залиште його під кришкою, поки він не охолоне.



  2. Тепер ми робимо тест. Вам необхідно вичавити сік першим. Візьміть невеликий пакет хребта, подрібніть в грейлі і вичавіть сік через сито або марлю. Ще сік, більш насичений колір тіста.



  3. Додайте щіпку солі до борошна. Перемішайте його з рослинним маслом і соком хребта. Додати воду і перемішати м'яке тісто. Залиште його для відпочинку за 30 хвилин під рушником.



  4. Тепер прокачати тісто. Скло продано круги для майбутніх пельменів. Додати начинку до заготовок. Ролл і засипати пельменями.



  5. Потім їх можна заморожувати для майбутнього або кип'ятити. У готових пельменях можна додати трохи вершкового масла і посипати свіжою зеленню. І їсти його перед ним застуди. 1990Р. 2199Р.





До речі, начинка може бути будь-яким. Я відразу зробив подвійний дозу тесту. Одна частина пельменів була з начинкою шпинату, а інша з картоплею та сиром. Я люблю себе, і ви можете експериментувати самостійно. Хоча, здається, що з такими мармелями більше смузі, але єдина додаткова дія полягає в тому, щоб вичавити сік хребта. Скільки радості!

Якщо ви також маєте привітний урожай зеленню в цьому році, я пропоную вам три варіанти, як його використовувати в посуді. Дуже цікаві варіанти! Все літо, можна спробувати різні рецепти. Як використовувати зелень в посуді?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное