Вибачте, що він зараз багатий, сердитися, що я пропустив його

Чи варто шкодувати, що один раз відносини з певною особою не вийшло? У більшості випадків вони не можуть знайти спільну мову. Не дивно, що потрібно працювати над відносинами, не чекаючи дива з них. Людмила зламала чоловіка кілька років тому через брак грошей. А шановний екс-люда вийшов, щоб стати успішним бізнесменом найближчим часом.



Шановний екс-люда, Я не знайшов місця на місяць. Я недавно зустрівся з моїм екс-людом і був сюрпризом, як він змінив. Артем сидить в кафе на столі з деякими молодими леді. Я привітав його, як я очолював як старий друг. І почав шукати його у соціальних медіа. Виявилося, що після нашої сепарації Артем змінив своє місце роботи, а речі пішли. Я пам'ятаю з жахом, що ми зламали.



За більш ніж рік ми проживали з Артемом у бідності. В університеті запроваджено навчання, а також запроваджували гідну зарплату. Я шукав у своїх однокласниках, які одружилися з багатими дорослими чоловіками у своєму софобільше році, і я був ревним з них. Я не хочу жити весь життя на дні, тому я вирішив залишити Артем. Він зданий бездії, хоча хороший хлопець. Я шкодую, що я був так званим.



Тоді друзі переконали мене, що я зробив право і що Артем втратив багато, коли я пішов. І тепер я зрозумів, що я був неправильним. Тепер я вживаю від перемир'я і гнів на себе. Моє життя не так добре, як мій екс-люда. Коли я сказав, що мій мама про це, вона просто подрібнила її плечі. Моя мама чекала мене, щоб одружитися і мати дитину, але протягом двох років я не зміг знайти половинку.

р.

Я завжди хотів знайти заможливий, розумний і гідний хлопець, щоб отримати задоволення. З усіх хлопців я з Артема, ніхто не був надійний. Всі з них були підробки, звідси, хоча вони мали те, що я не зроблю з Artyom - гроші.



Коли я зустрівся з ним, я знав, що він мене не псує. Кілька слів, які були достатньо, щоб зробити мене зрозумілими. Що застрягти мене, щоб він не спробував мене зануритися, але просто використовував кілька стандартних фраз, які зарезервовані для незнайомців. Я нікому не маю, і ми нічого не робимо з ним. Тексти пісень, а це означає: Тоді чому я хочу поговорити з ним самостійно і виділити його? Ми звикли бути близькими, але зараз ми просто старі знайомства. й

Р

До того, як людина розуміє, що таке щастя, він має багато втратити. Люди дізнаються про свої помилки і ніколи не слухайте теорію когось іншого про стосунки. У віці від 20 років ви хочете перемістити гори і побачити, що ваш коханець зробить все для вас. Це одностороннє сприйняття відносин призводить до самотності. Разом, це простіше і приємніше, щоб досягти, але Людмила не покаже терпіння і не підтримувала чоловіка, коли йому потрібна її підтримка.

Зараз Артем не потребує меркантилі Ліуди, напевно, його поточний обраний був з ним в непростий момент, і тепер він щасливий. У всіх сферах життя, коли вони розуміють, що вони не можуть покладатися на всіх, але самі. Можливо, якщо Артем Ліуда не залишив, вони будуть нещасливими і бідними. Ви думаєте, що ці люди можуть бути знову?



Категории

Смотрите также

Новое и интересное