Звичайна оливкова може бути зроблено багато разів більш ніжним, якщо ви трохи поліпшите рецепт, несподіваний інгредієнт змінює все.

"Що смачна оливка у вас є!" Olivier рецепти Є величезний вибір, і майже кожен господиня має секрети, щоб зробити цей улюблений вже традиційний новорічний салат найперший.

Сьогодні видання. "Сайт" Він розповість, який інгредієнт оливкова 5 разів ніжний. Ідеальний рецепт!



Тексти пісень, а це означає: В правді, оливкова завжди здавалося мені худий і нудний салат. Але є інгредієнт, який робить різницю.

Секрет розтопленийй До речі, до цієї більш ніжної варіації оливкової замість ковбаси краще взяти попередньо варене куряче філе. Або свинина. Але яловичина в салаті для зустрічі 2022 Я не рекомендую додавати. Власник року Black Water Tiger



За старою легендою, один раз в рівному пов'язку, бульба побувала тигру, тим самим приниження його. На Сході ці тварини вважаються ворогами.

інгредієнти
  • 0,5 кг курячого філе
  • 1-2 яйця
  • 4-5 картопля
  • 2-3 морква
  • 1 цибулина
  • 5 марлі
  • 100г плавлений сир
  • 100г горох
  • майонез




Підготовка
  1. М'ясо слід відварити заздалегідь злегка засолити воду, а потім нарізати невеликими кубиками. займає близько 0,5 кг м'яса.
  2. Попереднє замовлення 4-5 картоплі і 2-3 морква. Виріжте їх на невеликі кубики, а також.



  3. Зварити яйця і також нарізати кубиками.
  4. Чистий і дуже дрібно нарізати цибулю, також робити з огірком. При бажанні солити можна замінити свіжими.



  5. І тепер мова йде про секретний інгредієнт. Сир плавлений натрію на тертці.
  6. Поставте всі інгредієнти разом. Не забудьте горох. По суті, можна це зробити без нього.



  7. Залийте салат з майонезом або сметаною. Ви також можете відходити від стандарта і салат оливкова олія. Продам його і за смаком.
  8. Подивляйте його добре і подайте до столу. Bon appetit!





Я також пропоную ознайомитися з рецептом гіпсового салату з сосновою, який не соромиться ставити на стіл замість оливкової. Відчуйте себе першим!



Я також хотів би відзначити, що в правому салат Всі основні інгредієнти повинні бути чітко і рівномірно видимими - так ви можете зрозуміти, що все досить. До речі, деякі варення радять додавати дрібно нарізати кисле яблуко до оливкової. Але цей час я не зробив - це зазвичай занадто багато битв через нього.

І які інгредієнти і параметри визначають для вас дійсно смачний Olivier! Що таке улюблене? салат Олів'є?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное