Як тільки свіжий хребта виростає, я почав обсмажити зелені млинці, яскрава закуска.

Як тільки він росте христинаЯ збираюся обсмажити зелені млинці. Це не тільки смачний і красивий, але і супер корисний. Спінах є справжнім суперпродуктом: він надає цінні вітаміни і мінерали. До речі, я завжди замерзю його багато з літа: тоді я використовувати його для млинців, таких як це або для солоних пирогів.

Сьогодні видання. "Сайт" Поділитися інструкціями підготовки христинай Яскраві закуски!



Зелений млинець інгредієнти
  • 500 мл молока
  • 3 яйця
  • 100 г хребта
  • 1 ч.л. цукру
  • 0,5 ч.л. соди або розпушувач
  • 300г борошна
  • 250 мл води
  • 3 ст.л. рослинної олії
  • 0,5 ч.л. солі


Підготовка
  1. Промийте шпинату перед рукою. Поставте воду в чашу, додайте хребта. Зріжте блендер на однорідність.



  2. Залийте масу хребта в чашу. Додайте яйця, сіль, цукор, борошно та розпушувач або соду. Хіт його блендером.



  3. Залийте молоко і рослинне масло і збийте блендер знову.



  4. Млинці смажені з двох сторін до готовності в нагрітій сковороді з рослинною олією.



  5. Ви можете їсти млинці так само, як і ви можете додати в них. начинкай З моїх улюблених - це фарш з вершковим сиром, червоною рибою і огірком. Або з сиром Adyghe зі сметаною та болгарським перцем. Ви також можете додати пару гілочок кропу, це додатково. Залежно від начинки змащувати млинець або вершковим сиром або сиром. Додайте рибу огірком або перцем, а потім загорніть млинець. Це смачно. Бон привіт!







Також я пропоную ознайомитися з основними правилами заморожування шпинату на зиму і корисними порадами, які можна приготувати з неї. Чудовий рецепт салату зі свіжим хребтом!



р.

Колір і смак цих млинців піднімає настрій абсолютно всіх. Ну, якщо додати щіпкаЗабарвлення отримає ще яскравіше!

Ви коли-небудь спробували зробити зелені млинці з хребтом? У вас є улюблений рецепт млинця?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное