У модерації солодкого, природного морозива за рецептом української господині Лілії Звіт

Мій чоловік і я вирішив не купити морозиво. Його композиція тепер точно не надихає впевненості, не кажучи вже про термін зберігання 2-3 років. Я не можу уявити, як морозиво може мати таку дату закінчення. Чи є це? морозиво У вафлі крему і згущеного!

Я зробив 100%. Головна за рецептом української господині Лілі Звіт. Виходить в модерацію солодкого і ароматного!

Морозиво в вафлі

Сьогодні видання. "Сайт" Поділіться інструкціями створення природного будинку морозивой Не схожий на магазин!

інгредієнти
  • 500г крем
  • 300г згущене молоко
  • 2 вафлі
  • наповнювач


Підготовка
  1. Виберіть вершки з високою часткою жиру. Найбільш підходящий - 33%. Ви можете використовувати сметану, але це може дати кислий смак. Залийте вершки в чашу, а потім збити їх міксером до товстої пишної маси.



  2. Залийте сире згущене молоко до крему. Будь ласка, зауважте, що обидва продукти повинні приходити з холодильника. Зробіть його міксером до однорідності. При бажанні додана маса. наповнювачй Це може бути як шоколад, горіхи, так і варення або фрукти.





  3. Дно прямокутної форми для випікання покрито вафлями. Для цього вафельний лист необхідно нарізати на розмір форми. Поставте кремову масу на вафлі, рівномірно розподіляючи її по всій поверхні.



  4. Покрийте морозиво другим листом вафель. Поставте морозиво в морозильну камеру протягом 2-3 годин до повного заморожування.



  5. Коли морозиво повністю замороженийВідокремити його гарячим ножем. Бодибилдерши!





І ось рецепт з української господині Лілії Завіт. Ви не знайдете рецептів, таких як YouTube в будь-якому місці. Ми рекомендуємо підписатися!

про:blank

Я також хочу знати, як зробити домашній полуниці морозива. Чудовий десерт, щоб врятувати вас від тепла!





Як ви можете побачити, морозиво в вафлі. варитиСамі інгредієнти прості і доступні. В перший раз мами приготували цю делікацію, я відразу не вірю, що цей морозиво було зроблено в домашніх умовах. Тепер експериментую з тертим шоколадом, а також бананом, полуницею або ківі. І з вареним згущеним кремом настає сироватка.

Чудовий рецепт, рекомендую його. Не можна протистояти цій солодкості!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное