Повернула коту від Бучі, але нарешті повернулася до власників

Як виявилося, російські окупанти падають на не тільки побутову техніку. Левінг зайнятий Бутчу, Вони приклеюють коту.й 8-річний Головний коон ім. Макса потрапив в мес. Подорож тривало, а тварина була в Білорусі. Але неприпустимо, він був збережений. Що сталося і як кішка повернулася до власників, читайте далі в статті.



Закупівля кота Все про події в Буті. Довгий час місто під час окупації. А коли він був випущений, то виявилося, що російські війська здійснили неможливу кількість військових злочинів під час їх виходу. Всі історії, пов'язані з Butcha, сповнені болю і страждань. Однак навіть серед них є щасливі люди. Одна з них ми поділимося сьогодні.

Альона Кукурузька з Одеси. Вона переїхала до Буча з сім'єю трохи більше року тому. Проживала 3 кілометри від аеродрому Гостомель. Коли вибухи почали чути дуже близько, жінка стала жорсткою з страхом і не знаю, що робити далі. Не хочу залишити, але це було зрозуміло, що вона не могла залишитися вдома.



Чоловік Альони проголосив її в гості. Влаштування було наступним чином. Він мав взяти дружину і сина до Житомира, а потім повернутися додому самостійно, щоб забрати речі Макса і кота. Коли сім'я практично залишила Київська область, Альена назвав сусідом. Вона сказала, що село почало бомбувати і висаджувати війська. Це стало зрозуміло, що повернення тварини зараз просто неможливо.

Коли Бучу було зайнято, російські війська оселилися в закордонних будинках і квартирах. Житло Альена не виняток. Героїн говорить про те, що в дворі її будинку загарбники кладуть бронетранспортери, а вздовж паркану викопують траншеї. Сусіди сказали, що вони періодично побачили кота, що працює по с. Але Альена вже не торкалася його знайти.



Героїну вдалося повернути її додому, коли загарбники остаточно збивалися з Бучі. Все було зруйновано, деякі речі були вкрадені. На стінах прикрашені Ізоляційні написи, а в приміщенні сина саппери знайшли розтяг з гранатом. Арена і її чоловік почав шукати кота. Вона вважала, що Макс був живим, і що він може врятувати волонтерів.

Жінки звернулися до всіх волонтерських центрів та груп з Гостомель та Бучі. Вона просто вірила тварину живим. Але знайшовши його на власній ніколи не трапилося.

У квітні Альена назвав невідомий номер. Наприкінці телефону жінка розповіла, що Максим був в Білорусі. Загартує кота і спробувала її вийняти. Тим не менш, не далеко від Гомелья, він просто лякався. Місцеві жителі притулили тварину і волонтерів.



Max був неймовірно щасливим, тому що він був носіння QR коду. Знайди контакти Алени та зв'яжіться з нею. Спочатку жінка просто не вірила вуха, подумала, що це був своєрідним відвертим. Проте волонтери зняли картину кота з коміром.



білоруські волонтери зробили все можливе, щоб передати Макс до господині. В цей час Альена і сина її в Чехії. Кіт видав новий паспорт і імплантував чіп. Після того, щоб волонтери з Польщі. А потім Макс нарешті пішов до своєї сім'ї.

Редакційна консультація Ця історія досить обструктивна. Наприклад, продемонстровано важливість комірів QR коду. Це елементарний захист для вихованця, що дає сподіватися, що рано чи пізно хтось поверне його власнику. Якщо Макс не був носити цей комір, Альена ніколи не бачив його знову. Я радий, що він врятував волонтерів.



Незважаючи на щасливий результат цієї історії, я досі не знаю, як залишити і не приймати тварину з мною. Звичайно, Майні Коони набагато більше, ніж звичайні коти. Але, як я розумію, Альена залишив її додому з сином і чоловіком на машині. Я впевнений, що буде місце для вихованця.

Війна не потребує одного, а тварини страждають стільки, скільки чоловіків. Про це до. Обробка матеріалу за посиланням. Пам'ятайте, що ви несете відповідальність за те, що у вас є тамед. Подбайте про себе і ваші нечітки!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное