Чи можна зараз приготувати хорошу густу гравію, яку служив в радянських цуценках?

Я зізнаю, що я готував гулаш тільки один раз в моєму житті. І вийшов так поганий. Я хотів би порадувати кохану, і я пішов до моєї матері за рецептом. Я пам'ятаю, як вона була збуджена, щоб розповісти про м'ясо страву, що мій бабуся використовується для варіння. Рецепт приходить з СРСР, і він відроджує від покоління до покоління. Я хочу розповісти вам сьогодні. Як зробити яловичий гулаш.



Рецепт я буду ділитися сьогодні дуже простим. Але про це Щоб зробити блюдо максимально соковитою і смачною, його слід варити на відкритому вогні. Якщо в найближчому майбутньому ви збираєтеся піти в країну, обов'язково приносите всі необхідні товари для гулаш. Не шкодуйте! А сім'я подяка Вам.

інгредієнти
  • 1,5 кг яловичини
  • 3 цибулини
  • 1 морква
  • 3 ст. борошна пшеничного борошна
  • 2 ст.л. томатної пасти
  • 1.5 л води
  • 1 ст.л. солі
  • 0,5 ст. цукру
  • 3-4 шт лавкового листа
  • мелений чорний перець
  • рослинно-масляний


Підготовка
  1. Перше м'ясо. Виріжте яловичину на середні шматки. Головне, що вони однакові, інакше деякі будуть готові раніше і деякі пізніше. І я намагаюся досягти ідеальної текстури готової гулаш!



  2. Так як страва варена на відкритому вогні, краще використовувати глибоку чавунну каструлю. Тепла рослинна олія на ній і початок смаження м'яса. У цей час вирізаємо лука дрібно. Очистити моркву і натерти їх на велику тертці. Додайте цибулю і моркву обсмажити яловичину. Стирайте все разом.



  3. Потім перемішайте томатну пасту в м'ясо. Якщо вам подобається насичений томатний смак, не соромтеся додати більше макаронів. Потім залийте воду в майбутній гуляш. Найкраще використовувати окропу.
  4. Додати сіль і цукор в м'ясо. Необхідно стабілізувати смак готової гулаші. Далі додайте лавровий лист і мелений чорний перець на блюдо. Проведіть все і закрийте каструлю кришкою. Томі яловичина за 1 годину.

    Веб-сайт

  5. У окремій мисці змішайте борошно з чистою водою до зникнення всіх грудок. Залити отриману рідину в гулаш і добре перемішати. М'ясо тушки ще 30 хвилин. Дядько!


Я пропоную вам подивитися, як приготувати справжню яловичу гуляш з грави в оригінальному відео рецептурі.

про:blank

Як зробити гулаш з яловичини: редакційна консультація Цей рецепт хороший для його універсальності. Як гарнір для гулаші можна зробити пюре. Класичне поєднання картоплі та яловичини не вдалося! Але в цілому будь-який інший каша вашого вибору підійде вам. Наприклад, гречка або пшениця.

р.

Щоб приготувати соковитий гулаш з яловичини, оберіть брикет, клипінг, м'якоть гойдалки або шпатель з тонким шаром сала. Головне, що м'ясо є свіжим, інакше ви повинні витратити набагато більше часу, щоб загасити його.



Також страва може бути виготовлена з інших м'ясних інгредієнтів, таких як свинина. Потім краще підійти м'якоть з вершини шинки, спини, брикету і шиї. До речі, гулаш не завжди м'ясне блюдо. Кваліфіковані господині перекладають його, замінюючи звичайне м'ясо з сої. Як приготувати його, розповів мій колега Галина Пашинська. Я розділю статтю тут.

Покажіть мені, ви часто нудьгуєте в домашніх соковитих м'ясних стравах?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное