Я хотів би знайти багату людину і жити з гідністю

В будь-якій сім'ї може знищити стосунки. І сьогодні видання. "Сайт" Вона поділиться сюжетом абонента, який скоро виявив, що її новий чоловік майже... пауперякі не можуть повністю забезпечити її.

В результаті вона вирішила припинити цю шлюбу, бо вона не хоче жити її ціле життя, так як кажуть, від зарплати до зарплати. Я хотів би забути багату людину, щоб жити в гідності. Але час кладе все на місці. І це дама встигла змусити її діяти. Але чи можна її виправити?



Я любив Миколая дуже багато, тому без зцілення погодився його здивувати. Мої батьки мають довгий дискурований мене від прийняття цього кроку. Вони сказали, що я поспішав. Він був не пара для мене, щоб він не мав нормального житла, ні автомобіля, або навіть хороша освіта, Анастасія писав.



«Перший кілька місяців життя разом зробив мене дивно, якщо я зробив помилку. Ми не вийшли з боргу, зарплата мого чоловіка була досить за все необхідне. Немає проспекту в очах. Він не отримав просування на роботі. Вже з моїм вищою освітою я мав набагато краще шанс досягти успіху. й

«Для того, що вони були непорозумінь і кварелі. Мій чоловік хотів, щоб отримати першу роботу я отримав. Але мені не сподобалося, бо я не збираюся витрачати копійку. Понад рік пізніше я вирішив, що я був достатньо і подав для розлучення. й

р.

«Це дев'ять років. У той час я ніколи не зміг побудувати кар’єру, яка мріяла. Є робота, але це не приносить задоволення, і заробітна плата середня. За цей час не вдалося знову одружитися. Діти все ще пішли. Коротка, загальна темрява.



І тепер я прийшов через мій перший чоловік в соціальній мережі. Звісно, він нещодавно зареєстрований, і рекомендації щодо деяких їх параметрів вирішили запропонувати мені, щоб додати його як другу. Я пішов на свою сторінку і скаже. й

«Так, не було багато картинок. Але навіть ті, які були достатньо, щоб зрозуміти, що Микола жив абсолютно нове життя. На одному малюнку він сидить в кафе в Мілані, на іншому фото вже позбавляється від задньої частини пам'яток в Лондоні. Красиво одягнені, добре здивовані, щасливі з життям, впевнено в собі. Я не міг вірити таку трансформацію. й

114562

«Я не знайшов себе зараз. Вона сказала її друзям і сім'ям про неї. Але вони не розуміють мене. Вони просто не відчували своїх голів, кажуть, що все відбувається, життя непередбачувана. Не усвідомлює, як розв’язати мене.

«Чи варто спробувати відновити відносини?» Микола і я не дивний, ми зібралися довго, любили. Я часто задаю, що я б сказав йому, коли я зустрів його. Що, якщо я сказав, що він був помилковим? Чи зможемо знову бути разом? - Музепи Анастасія.



Можливо, Анастасія не повинна спробувати. оновлення Чоловік пішов 9 років тому. Після того, як причина її «живої любові» смішна: Микола зумів втекти з кішок бідності і прожити більш процвітання і щасливе життя. І він навряд чи хоче повернутися до свого екс-дружини, який залишив його на складний час.



Що б ви порадили жінці? Поділіться думками в коментарях.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное