Італійська тітка вчила зробити салат з нашого бур'яну, в Італії його засолити, маринувати і навіть залишити, і ми відкинути

"Я хочу висаджувати багатоквітковий портульак, ви знаєте таку рослину?" друга попросила мене. Італійська тітка вчила її салат від нашого бур’яну. У Італії портулак засолений, маринований і навіть тушкований, і викинути його. Дуже погано!

Сьогодні видання. "Сайт" розповість ПортулакА також поділяють рецепт приготування салату з цього красивого і рясно недооцінених бур'янів. Рослина можна додавати в супи і торти!

р.

Хтось вважає Портулак бур'янів, пагони яких, не пролетені вчасно, можуть жити близько 25 років. Однак насправді це дійсно дивна трава.

Портулак відомий людям з часу безсмертності. Стародавні єгиптяни, греки та римляни споживали його як їжа. Хіппократи, Пліні та інші вчені використовували цю рослину для боротьби з різними недугами, а в середні віки було розглянуто благословення Арабами.



Надземна частина портулака містить білки, цукру, мікроелементи (чорний, марганець, мідь, нікель, цинк), макроелементи (поазія, кальцій, магній, натрію). Портулак також містить дуже високу концентрацію альфа і гамма-лінолонінових кислот, яка кілька разів більше, ніж у шпинату.

Portulac має невеликий тарт і гострийСмакує як хребта і сорбель. Молоді пагони мають помірне горіння. Для їжі використовують листя і верхні молоді частини пагонів, вирізати перед цвітінням. Вони можуть їсти як сирі, так і варені. Старі стебла садового портулака додають в супи і тушковані страви, а густі соковиті стебла мариновані. Навіть на зиму!



Портулак особливо популярний серед населення Transcaucasia, Central Asia та в країнах Середземномор'я. Портулак також має великий попит на французьку, італійську та, звичайно, турецьку кухню.

Після цвітіння листя стають грубими, твердими і непридатними для їжі. Таким чином, портулак висить кілька разів на сезон.
Вони роблять супи, пюре, салати. У інтернеті можна знайти безліч рецептів маринування і маринування портулака, тому що маринований портулак - приправа М'ясні страви. Хочу поділитися з вами, шановним читачем, чудовим рецептом. Портулакй



Салат з Portulac Інгредієнти
  • 2 пучка портулака
  • 200г натуральний йогурт
  • 2 зуба. Кошик
  • 3 ст.л. оливкової олії
  • 0,5 лимона
  • 0,5 ч.л. солі


Перегляд цього повідомлення в Instagram

Публікація Ірини Ердоган. (@irinaerdogan_turkey)



Підготовка
  1. Портулак і хороша мийка. У салаті використовують тільки молоді, зелені стебла з листям. Суха ретельно.
  2. Для соуси До йогурту додайте оливкову олію, сіль і сік половини лимона. Подрібнити часник. Перемішайте всі інгредієнти з вінком до однорідного стану.
  3. Перед подачею змішайте зелень з йогуртовим соусом. Подаємо блюдо охолодженим. Бон привіт!


Також дуже смачний салат кицька в поєднанні з часником, оливковою олією і кіндро.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Публікація з домашньої кухні / кокс (@domashniaia.kulinaria)



Я також раджу дізнатися, які корисні властивості садового лева має і як його можна використовувати. Наявність лебідки в саду означає, що тут немає інших бур'янів. Лебедські капелюхи



Перегляд цього повідомлення в Instagram

Post by Сад (@wosaduly)



Цього року я хочу висадити великий Портулак на балконі. Швидко росте, догляд за рослиною мінімальний. Головне, що горщик знаходиться в сонячному місці. До речі, я знаю багато друзів, які використовують портулак як газон або для альпійських гірок.

Ви спробували його. Портулінг? Вам подобається цей завод?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное