Він ще не знав, що ця дівчина була.

Коли Олег був молодий, матір його часто розповів йому, що фундамент гідного і просто суспільства було захистити слабкість. «Ми повинні допомогти нам, а потім допомогти нам», – пояснив вона. «Добрість завжди повинна перемогти». Зараз Олег не був впевненим у словах батьків, світ був набагато складніше, ніж він уявив. Але голос своєї матері завжди пішов з ним, як компаси вказує на правильне рішення.



У правді Олег не завжди слідувати за наказами своєї матері. Усвідомлюючи складність цього світу, він почав адаптуватися до неї, щоб розвинути всі можливі способи життя комфортно. Так він став досить заможним чоловіком у великому місті, а деякі з них могли сперечатися.

Одного разу на шляху до клубу на в'їзді до солоду він побачив дівчину 11 років. Це був беггар. Вона була стояча під стіною, і охоронець зажадав, що вона залишає. Не дивно для міста, але якось це картина зроблена Олегом.



П'яти підійшов під опіку і запитав, що сталося. Дівчина не хоче залишити. Попри охорону та їх загрози. Чому? Сказує маму і брата потрібно щось їсти. Олег знову дивився на дівчину. Він був щось про її, що зробив його просто не в змозі залишити її. Він запитав дівчину:

до Що таке ім'я?

- Софія.

до Що потрібно купити?

- Їжа та дитяча їжа для мого брата, вона сказала.

- Приїхати з мене.

Олег взяв Софія вручну і очолював свій торговий центр. В будинку Софії купили багато різних продуктів, включаючи молочну, дитячу їжу та інші продукти, які були відсутні. У той же час Олег взяв дівчину на сусідній бутік, де він купив її гарну куртку і штани. Діти не повинні застуди.



Після того, як він був волонтером, щоб принести її додому. Недалеко. На шляху Олег намагався дізнатися, як це сталося, що мама і брат нічого не їсти, і Софія повинна бути на вулиці.

- Дад взяв всі гроші Мама і ліворуч. Моя мама не відчуває себе добре, і мій брат занадто невеликий, щоб піклуватися про себе. На жаль, я не можу працювати.

- Не варто, Олег сказав. - Зрозуміти, якщо я розмовлю з мамою? Вона не буде рубати?

- Я думаю, що вам сподобається. Наш вхід в будинок над ним.



Перше, що Олег почув у квартирі був крім дитини. Софія попросила йому почекати трохи в передпокої - вона оповідала маму про гостя. Коли дівчина загинула її руку йому, Олег вніс приміщення і побачив на диван з дитиною в руках. Вона дивилася на нього з дивним виглядом.

- Олег?

Насамперед, Олег не міг зрозуміти, як ця жінка знає свою назву і чому цей голос здавалося йому знайомим. Але ця жінка ... Він бачив її до. Дійсно?

Що?

Вона недбала назад. Вона посміхнена і пт.

- Як ви вийшли тут? Я думав, що ти і чоловік пішов за кордон. Хоча це те, що Aunt Tanya - сказав він

до Ми можемо самі зателефонувати одержувачу. - Ми розбираємося її. Як ви? Після того, як ви переїхали, тут майже нічого не чули про вас у дворі.

до Він пішов на роботу. Дивитися, Будь-яка, хочу допомогти. Ви і ваші діти не повинні жити в таких умовах. Ви знаєте, що я зустрілася з Софією за межами міста, праворуч? вона загрожується.



Пілінги У відповідь, Anya просто cried. Вона тримала дітей близько до неї і почала просити прощення. Зрозуміло, що дитинство не може витягнути ситуацію зараз. Вона точно потребує допомоги.

У той момент Олег вирішив, що він взяв на допомогу цієї родини. На наступний день він приніс більше їжі і одягу. Я займався спеціалістами, де призначила правильний догляд. Він також взяв на комунальні рахунки. У першу чергу, пообіцяла, що в кінцевому підсумку все повернеться, але Олег не хотів чути нічого. Він відчув, що його сім'я тепер була відповідальність.

Пропущено місяць, Anya було відновлено. Софія вже не мала запитувати гроші за межами магазинів, вона пішла до школи. І її маленький брат твердо кричав, бо він не був більш голодним.

Життя всієї родини поліпшується безтурботністю. Олег побачив результати своїх зусиль і був дуже щасливим. Я його мати була правою: захист слабких є фундаментом краще суспільства.



Peels Життя Домін: Що Це Історія Вчити Нас? Добре завжди і всюди відроджується. Кожен заслуговує його, так само, як любов і милосердя. Якщо ви хочете, щоб вам було якомога простіше.



Категории

Смотрите также

Новое и интересное