Під час роботи інтернету я перевернув рецепт в блокнот, потрібно цибулю і манка замінити хліб і м'ясо на столі.

Цибулю роблять смак супів, вітамінних салатів, страв з овочів, риби і м'яса яскравіше. Але іноді він повинен діяти в незвичайній ролі як основного інгредієнта. Це справа сьогодні. Спочатку ми дізнаємося, чому додавати манку на цибулю. А потім робимо ніжні цибулю млинці в сковороді.



Цибулю млинці в каструлі Інгредієнти
  • 2-3 цибулини
  • 1 зубчик часнику
  • 6 ст. манкі
  • 2 яйця
  • 1 ч.л. солі
  • 200мл томатний сік
  • 1 ч.л. паприка
  • 0,5 ч.л. чорного меленого перцю
  • рослинно-масляний


Підготовка
  1. Виріжте цибулю невеликими кубиками. Дуже великий, тому 2, не 3 цибулини. Ті, кому смак сирої цибулі дуже суворий, можна маринувати її за нашим рецептом і використовувати його для приготування салатів.


    Мариновані цибулі - хрусткий, солодкий, без запаху і гіркоту властивий сирій цибулі.

  2. Покладіть цибулю в чашу і вичавіть зубчик часнику там.
  3. Додайте 6 ложок манки і перемішайте.
    р.

  4. Збити 2 яйця з сіллю на однорідну масу. Залийте все в чашу цибулі.


  5. Перемішайте вміст чаші. Потім покрийте харчовою плівкою і залиште так протягом 15 хвилин, щоб манка була добре опудала.
  6. Після цього часу додайте спеції. Паприка зробить наші цибулеві млинці золотистими, а кіндро додасть їм гостру ноту.


  7. Нагріваємо рослинне масло в сковороді.
  8. З ложкою утворюють млинці з цибулинної суміші.


  9. Поставте їх з двох сторін до золотистої скоринки.


  10. Потім покладіть все в каструлю і залийте томатним соком. Якщо сік не солоний, засолити його за смаком.
  11. Покладіть смажені млинці в каструлі. Каркас на невеликому вогні протягом 15 хвилин.


  12. Саме це готові цибулеві млинці. Ми додаємо, що цибулю в них набуває солодкуватий смак, приємно пом'якшує і втрачає майже всю її гострість. Здивуйте своїх близьких незвичайним блюдом. Я думаю, що деякі люди знають, що це зроблено з.
  13. Крім млинців, подають сметану або улюблений соус. Смачні та нові кулінарні відкриття!


Редакція "Сайт" Пропонуємо рецепт капусти, які можна приготувати всього за 15 хвилин. Займіть ще швидше. У мене є цей рецепт своїми руками!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное