Я займався вівсяною, коли ціни ще були божественними, я отримав минулий рік меду, я зробив вівсяний хліб.

Замість вівсяного для сніданку я випікаю вівсяний хліб за рецептом відомого кулінарного експерта і телеведуча Євгена Клопотенко. Цей хліб не має цукру і пшеничного борошна, але є насіння гарбуза і льону. Такий хліб запікається швидко, просто і без зайвих укусів.

Сьогодні видання. "Сайт" Поділитися інструкціями підготовки злакий Я знаю, що моя дитина!



Вівсяний хліб Інгредієнти для тесту
  • 200 г вівсяного вівсяного (Геркул)
  • 3 ст. гарбуза, соняшнику або лляного насіння
  • 2 ст. меду
  • 2,5 ч.л. соди
  • 3 ст.л. рослинної олії
  • щіпка
  • 350 мл води


Підготовка
  1. У глибокій мисці залити вівсяним «Геркул». Також можна додати насіння соняшнику і гарбуза, а також насіння льону. Останній дуже корисний для дорослих і дітей.



  2. Замість цукру, взяти мед. Він може бути навіть старою, злегка цукровою. Залийте рослинне масло і перемішайте.



  3. Поставте соду в там, сіль. Добре перемішати до однорідності. Залийте водою. Перемішати і залишити настоятися півгодини.



  4. Після півгодини вівсяна насичена водою і збільшиться обсяг.



  5. Змастити цвіль для випічки маслом або покрити пергаментним папером. Залийте тісто. Випікайте в попередньо розігрітій до 180 градусів духовки за 40-50 хвилин до готовності. Потрібно бути золотистою скоринкою.



  6. Це, хліб готовий. Бодибилдерши!





Редакційна колегія також пропонує ознайомитися з рецептурою для пісних тортів кукурудзи. Вони можуть бути чудовими закусками для супів або основного курсу разом з овочевими салатами.



Тепер ви знаєте, як швидко ви можете. хліб І не натягуйте, хто йде в магазин. Вівсяний хліб виходить дуже ароматним, смачним, здоровим, з смачною золотистою скоринкою. Випікати як в духовці, так і в мультиварці!

Рецепт дуже хороший, рекомендую його з серця!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное