Турецький хліб у вигляді вареної пеку ввечері, а вранці я знаходжу тільки крихти, мій чоловік не відходив час в вагу

Якщо немає хліба в магазині або затишку, цей рецепт допоможе випічка з Ольгою Shobutinskaya. Я варю турецький хліб у вигляді ковдри. Він виходить м'яким всередині з хрусткою скоринкою назовні, а аромат кунжуту додає шарм до випічки! Дякую Я запекла щодня, я доводжу хліб до своїх сусідів.

Сьогодні видання. "Сайт" Поділитися інструкціями підготовки повітряній Хтось з'їдає його маслом. І хтось додає різноманітні начинки!



Турецький хліб Інгредієнти для тесту
  • 250 мл молока
  • 15 г пресованих дріжджів (або 5 г сухих дріжджів)
  • 7г сіль
  • 10г цукру
  • 30 мл рослинної олії (не запах)
  • 350г борошна


Інгредієнти для змащення тесту
  • 1 яйце
  • 1 ст.л. молока
  • кунжут
  • щіпка


Підготовка
  1. У теплому молоці розчиніть дріжджі. Залийте цукор, сіль і рослинне масло. Дивитися його добре.



  2. Посипати борошном. Проведіть першу ложку і потім своїми руками. Потім перенести тісто на пилоподібний стіл і перемішати до тих пір, поки тісто не перестає липатися до рук. Усе займає 15 хвилин. При необхідності можна додати більше борошна.



  3. Зберіть тісто в помаху і покласти в чашу змастити рослинним маслом. Покрийте тісто з харчовою плівкою і залиште на тепле місце протягом години. Р



  4. Перемістити тісто на стіл змащувати рослинним маслом. Отримати тісто. Перемішайте тісто на сковороду, покриту пергаментним папером. При бажанні пергаментний папір також можна змащувати рослинною олією. Покрийте тісто харчовою плівкою і залиште на 15 хвилин, щоб піднятися.





  5. Збити яйце і залити столову ложку молока в неї, додати щіпку солі. Подивитися його. А потім змащуємо тісто цією сумішшю. Уважно користуйтеся пальцями, щоб продати коло всередині тесту. Поставте коло, відступивши від краю тесту на 2-3 сантиметри. Всередині кола також роблять вертикальні і горизонтальні поділи, як показано на фото.





  6. Посадити хліб кунжутом. Він буде виглядати красиво, якщо ви використовуєте білий і чорний кунжут. Випікати хліб в попередньо розігрітій до 200 градусів духовки за півгодини. Візьміть готовий хліб з духовки і покрийте його рушником, щоб він запарював трохи. Після 15-20 хвилин хліб можна подавати до столу.





  7. Це, Турецький хліб готовий. Бодибилдерши!





Щоб дізнатися більше про цей рецепт, див. відео з кухар-канал Ольга Шобутинська. Ольга, дякую за чудові рецепти. Все виходить в перший раз і без зайвих зусиль!

про:blank

Турецьке тісто схоже на будь-який інший, але кожна людина має власний, особливий чіп. Я пропоную вам ознайомитися з відмінним рецептом Турецького тіста, за яким можна випікати булочку, а тістечка, і лаваш, також для майбутнього залишиться. І все в суворій відповідності нормам - не інспектор прилипає!



Таке турецьке хліб можна з'їсти прикусом до супу, овочевого салату, м'яса або сендвічй Увечері я запекла, і вранці я закінчив, і дитина і чоловік оцінив, я люблю спробувати різні рецепти хліба. А ти?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное