Я хотів би розповісти мами хорошу новину.

Вперше в 5 років я вирішив приїхати до с. моєї матері. Я хотів би розповісти особисто, каже Ольга. Після навчання в столичному університеті дівчина знайшла роботу, де вона зустрічала свою любов. Нагадуючи, як важко було забути її колишнього коханця, який зрадив її, Ольга щиро хотіла поділитися радістю з її дорогою людиною - її матір'ю.

Тепер вона буде щасливою. Олексій запропонував їй. На наступний день, щоб не втратити час, дівчина взяла автобусний квиток і пішла додому. Ольгою з’явилась у вікно рідних місць, не приховавши її емоції.



Я зустрів Лесю на конференції, де я пішов з колегами. Ось де ми зустрілися. Після зустрічі ми пішли додому. Леша написав мені в соцмережах, але зрозуміло, що він не хотів серйозних відносин. І через шість місяців він зрозумів, що любив мене і що він не зацікавився іншим жінкам. Ми зустрілися, і той же день запросив мене одружитися.

Коли я пішов з автобуса, я бачив чоловіка біля чорного автомобіля на зупинці. Іван, моя перша любов. Я не розумію, що він зробив тут. П'ять років тому, Іван був все для мене. Коли ми зустрілися, я відразу помітив, що Ваня була відмінною від інших хлопців. Він був чистим і мав власний автомобіль у віці 24 років. Він розумний, зручний і знає, як доглядати.

7500 р.

Я думав, що він був єдиним в моєму житті. До того ж я дізнався, що Іван був одружений протягом 3 років, і його дружини, з ким вони живуть в місті, нещодавно мав дитину. Я не вірю, що це сталося мені. Я не забув Івану. І коли я нарешті знайшов своє щастя і зустрів гідний хлопець, з'явився Іван.

Він відразу визнав мене, підійшов мене і запропонував говорити по чашці кави в кафе. Про нас Іван визнав, що всі ці роки не забули мене. Він розлучив дружину, бо він не міг жити з нею після зустрічі. Все, що з'єднує його до свого роду, це дитина.

3250Р. 3700Р.

Я сидів там і слухав Івана, як я був чарівним. Чому б не сказати, що 5 років тому? Тексти пісень, а це означає: І тепер, що мій життя покращився, він пробудив свої почуття. Я прийшов додому пізно, мій мама був awake. Вона чекала мене.

Я впав на стілець без міцності, сльози розкочували мій щік. Не знаю, що робити. Ще я розповідав маму, гасник вона стала. Я вже погодився стати дружиною Олексія, і тепер чоловік з минулого з'явився в моєму житті. Почуття ніколи не підлягає. Я відчув, як я хотів бути з ним знову.



Моя мама не може допомогти, але бути емоційним, коли я сказав її все. Коли вона була молодий, вона зустрілася з одруженим чоловіком. Вона була любов'ю, але знаючи, що він не залишить дружини, матір його вирішив дати йому піти і маррі ще один хлопець. Але це не було. І я дізнався, що я був вагітним, і я не хочу гасити хорошу людину. Вона була лівою самостійно з дитиною в руках: «Це великий гріх, Оленка, щоб знищити іншу родину. Я не чекав моєї долі, мій мама трахнув у сльози.



І тоді я усвідомив одну просту правду - Я не маю нічого спільного з Івана. Я даю йому йти довго і я люблю мій fiancé. Уранці я бачив 15 пропущених дзвінків від Alexei. Він назвав інший ніч, який був, якщо я був окай. Я назвав його і сказав йому, що він повинен попросити маму для моєї руки, щоб честь традиції і поважати маму.



Попередня любов неможлива. Сильний почуття вкладення, який вперше є незрівняним. Люди думають, що це любов. Але це не для нічого, що вона називається першим. Молодіжна любов відрізняється від істинної любові.

Ольга не повторила долі своєї матері, хоча її історія схожа. Тепер дівчина має шанс бути щасливою. Після того, як вона не піддала помилкових почуттів з минулого, але зрозуміла, що вона не мала майбутнього з такою людиною. Перший Іван залишив її, потім залишив сім'ю для неї. Чи знає цей чоловік, що хоче з життя? Чи здатний він любити?



Категории

Смотрите также

Новое и интересное