Тендітна господиня поділена з мене рецептом салату, майонез не доведеться купувати

Салат з сиром і горіхами, так в поєднанні журавлина-сухе А зелений яблуко, як якщо загорнути в м'яку зелену хмару салату айсберга, то що потрібно для вечері. Легкий, соковитий, ароматний і вітамінний! Що малює мені найбільше про цей салат - це соус: це так смачно, що я його використовувати для інших страв.

Сьогодні видання. "Сайт" Поділитися рецептом для тих, хто не використовуйте майонезй Поєднання інгредієнтів дивовижна!



Салат з сиром і горіхами Інгредієнти для салату
  • 120 г салатної суміші (або салат айсберг)
  • 2 зелених яблук
  • 1 ст. л. лимонного соку
  • 150г твердих сирів
  • 50г сушених журавлин
  • 50г горіхи


Соус інгредієнти
  • 3 ст.л. оливкової олії
  • 1 ст.л. незбираюча гірчиця
  • 2-3 ст. л. лимонного соку
  • 1 ст. л. мед
  • 0,5 ч.л. солі


Підготовка
  1. Залийте сушену журавлину теплою водою протягом 15 хвилин, щоб вона трохи пом'якшувала. Наріжте горіхи ножем.



  2. Сирний автор рецепту раджу різати великими шматочками, але особисто мені подобається, коли шматочки сиру не великі. Сир можна приймати, як твердий, так і м'який, за типом Каммерта.



  3. Вимийте яблука, але не очистіть їх. Зніміть серцевину з яблука, а потім наріжте їх на середні кубики. Посипати яблука лимонним соком, щоб вони не ходили темними.



  4. У чаші викласти суміш салату, яблук, блоків сиру, горіхів і сухої журавлини, з якою спочатку потрібно злити воду. р.



  5. Для заправки змішайте оливкову олію (можна взяти будь-який рослинний), лимонний сік (можна замінити його оцтом), гірчицею (не пряний), медом. Продаємо за смаком і перемішуємо соус до однорідної.



  6. Залийте салат і змішайте його добре. Це, салат готовий. Бодибилдерши!





І познайомитися з цим методом приготування цього салату, дивитися відео з кулінарного каналу « Смачний і корисний». Є багато розумних і перевірених рецептів!

про:blank

Також я пропоную познайомитися з рецептом грузинського томатного салату з заправкою горіха. Масло можна замінити оливковою, а інші овочі можна додати в салат, наприклад, солодкий перець, редиск, молоді кабачки або гриби, твердий сир або сир.



Я впевнений цей салат сирий Ваша сім'я порадує її і ви будете додавати її до кулінарної книги. Це також чудовий рецепт для дівчаток, і я зроблю його в суботу, коли я зустрічаю своїх подруг.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное