Якщо зустріти банку старого варення на кухні, то відразу породжую желатин і подаємо святковий десерт на вечерю.

Вперше пробували варення желе на гіпсовому весіллі, ледь попросили рецепт від варіння. Тепер, якщо я зустрічаю тебе джакузі На кухні відразу розвести желатин і подавати святковий десерт на вечерю. Лікування їсти миттєво!

Сьогодні видання. "Сайт" Покажіть, як це зробити. Головна-jelly Швидкий і простий. Рецепт господині з Західної України!



Джем желе Інгредієнти
  • 1 літр гарячої кип'яченої води
  • 5 ст.л.
  • 25g миттєвий желатин
  • сік лимона
  • цукор


Підготовка
  1. Відваріть воду, дайте трохи охолонути до гарячого стану. Залийте воду в чашу.



  2. Додати деякі варення. Стирайте до однорідної, а потім остудіть до 50-60 градусів.



  3. Плесо миттєвого желатину, що розчиняється в гарячій воді. Добре перемішати до повного розчинення желатину в воді. Все займає 15 хвилин.



  4. Якщо джем дуже солодкий, то можна додати трохи лимонного соку або лимонну кислоту за смаком. Також можна додати трохи цукру, якщо це кисле варення.



  5. Залийте желе в креманці і вставте в холодильник на 2 години до повного заморожування. р.



  6. Це, ротоводіння Замок готовий. Бодибилдерши!





Редакційна колегія також пропонує ознайомитися з рецептом яблучного желе, який загустить без додавання желатину. Вам потрібно мінімум інгредієнтів, і результат завжди смачний і ніколи не нудний!



І познайомитися з процесом приготування такого желе, дивитися відео з каналу красивих господиня Дарія!

про:blank

Що я розумію желе! Не подобається в магазині, тільки барвники і тонкі ... Тут, як кажуть, є деякі переваги: смачні, корисні і швидко. І найголовніше, мінус 1. ангел З холодильника або немає ніде, щоб поставити його.

Ви коли-небудь робили варення желе? Я дуже рекомендую! Цей десерт сподобається дітям і дорослим, особливо в теплому сезоні!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное