Одну ніч я не можу спати, тому я вирішив зробити картоплю з вулиці.

Одну ніч я не можу спати і вирішив експериментувати на кухні перед. Допускається тільки картопля. Тож я вирішив, щоб нарешті спробувати рецепт, який я колись дізнався з вулиці. Так я даю, щоб приготувати французьку фрі в домашніх умовах. Я збираюся розповісти вам, що я зробив.



YouTube попереджає, що цей випадок не швидко. Але коли не спить і немає іншої діяльності, чому ні?

Французька картопля фрі в домашніх інгредієнтах
  • 200 г очищеної картоплі
  • 75г твердий сир
  • 1 яйце
  • 150г картопляний крохмаль
  • свінгери
  • сіль і спеції


Підготовка
  1. Спочатку необхідно очистити і відварити картоплю до готовності. Потім пропустіть його через сито, щоб не залишилося грудок. Додати в пюре яйце, сіль і спеції. Подрібнити сир на дрібній тертці і додати його в тісто. р.



  2. Стирайте все разом. Потім додайте крохмаль. Краще взяти картоплю, так як з кукурудзою ви не отримаєте потрібну консистенцію. Змішувачі м'які, але нелипкі тісто.



  3. Варити воду в каструлі. Додати до неї соняшникову олію. З тіста утворюють невеликі кульки і направляють їх на окропу. Поки не приступають.

    Веб-сайт

  4. Потім займіть кулі з каструлі в чашу крохмалю і дайте їй хороший падіння. Нехай вони стоять на деякий час. Після кожного кулька нарізаємо навпіл хрестом, роблячи щось схоже на квітку. У відео нижче ви можете побачити, як це можна зробити.

    Веб-сайт

  5. Всередині кульок посипаний крохмаль. На сковороді нагрійте вершкове масло, надішліть туди кульки і обсмажте його на золотисту скоринки. Найкраще подавати і їсти гарячий. 36



    Веб-сайт


Ось відео, де можна дивитися весь процес.

про:blank

Це неймовірна хрустка картопляна закуска. Для нічного перекусу я розповім вам. Звичайно, ви не повинні перетворювати такий трюк, кожен раз ви не спати. Після того, як перекус повністю і жирний. Тим не менш, такі французькі смаження в домашніх умовах чудово перемішують як довга і голод. Так я точно рекомендую спробувати. Можна відразу додати в список незвичайних картопляних страв. Що робити, коли ви не можете спати вночі?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное