Мільйонер випікав дочку для отримання змішувати з бідними, бідними 5 років, що живуть в автомобілі з дітьми

Ви не погоджуєтесь, що люди не можуть прийняти вас як ви. Ми хочемо, щоб любити безумовно. Це особливо вірно для батьків і дітей. Ви можете тільки співати з тими дітьми, які ніколи не можуть порадувати їх матір'ю і батьками. У цій повісті героїні був відхилений батьком мільйонера, що вона віддала перевагу жити в машині, просто не бачити його.

Олег Петрович мав залізо самоконтролю всіх його життя. Він завжди став мільйонером. Сім'я рідко побачила його, але коли вони побачили його, ці зустрічі запам'яталися дітьми і дружиною надовго. В результаті виявилося, що дружина не може витримати залізний характер блаженного чоловіка і полетіти, залишаючи дітей з батьком.

р.

У парі були два дітей: Оля та Стас. Першим на момент розлучення батька і матері було 5, але його брат був тільки 3. Багато років пройшли з тих пір. Оля була дуже сердитися з матір'ю, оскільки вона залишила їх з батьком і його страшний характер. Вона знав, що вони були дуже щасливими, бо вони були забезпечені, але не було достатньо любові і підтримки, і вона була відчувалася.



Батько вимагав повну слухання від своєї дочки, але він не був настільки суворим з сином. Ймовірно, тому що хлопчик все ще був дитиною. Оля переживає всі можливі невдовзі папи. Він не схожий на те, що вона одягнена, що вона розмовляла або як вона поводиться. У 18-й день народження вона вирішила піти з дому. Звичайно, мій батько не знає про це.

72751

У віці від 20 років Ольга зустрілася з хлопцям, вона збігла. Вони придбали невеликий фургон з економією Oli і видалили для поїздки в світ. Будинок на колесах став звичним для дівчини. Через кілька років Оля та Кирило мали свою першу дитину, а через три роки – другий. Олег Петрович не знає, куди і як живе його дочка. Вона приховала своє життя від батька в будь-який спосіб і не спілкувалася з ним протягом багатьох років.

Вона знала, що батько твоїй чоловікові, і для своїх онуків стане таким же тираном, що він був для батька. Незважаючи на те, що вони не мали грошей, і вони жили назавжди на шляху, але ніхто не спробував підштовхувати їх психіки з їхніми принципами та правилами.



Одного разу фургон припинив на АЗС протягом декількох годин. Оля захотів купити їжу в супермаркеті. Вона взяла дітей з нею і поїхали разом. У супермаркеті є тільки один автомобіль. Здавалося б трохи знайомого. Як вона пройшла, вона виглядала з вікна і побачив її батько. Він зірвав в ній, а потім зірвав у дітей.



Оля не реагував і пішов на. Він ще сердився з батьком і не мав бажання спілкуватися з ним. Але раптом він стрибнув з автомобіля і зловив з жінкою. На очах сльозилися. Він погорнув і побачив свою дочку прощення того, що страшний тато він був усім цими роками. Він очолився на все, так довго, як вона дозволила йому бачити своїх онуків зрідка і допомогти їм.



Оля дивився і переніс. Мій батько ніколи не очолився. Ні. Вона сказала, що вона буде, але тільки за умови, що він не кладе тиск на дітей з його принципами інструкцією. Дад сказав, що він змінив довгий час назад. Після того, як Olya втекти, він зрозумів, як неімпортні гроші і влада, коли у вас немає сім'ї. До речі, брат Олі, рік після своєї сестри, зліва на інший світ через нещасний випадок. Мій батько був повністю самотній.

Життя мудрості: Яка історія навчить нас? Згодом він міг довести не тільки словом, але і відхиляти, що він дійсно змінився. Він любив своїх онуків з особливою любов'ю. З коханого брата діда і сестра отримала тільки величезну кількість турботи, любов і увагу. Я щасливий, що він може насолоджуватися своєю присутністю в житті.

Всі люди роблять помилки. Більшість всіх, ми болимо тих, хто найближчий до нас. Це те, що робить нас вразливими. Але це також робить нас неймовірно міцними.



Категории

Смотрите также

Новое и интересное