Дружина звернулася з свого чоловіка-аматора до с., де вона була притулена фермером, коли її чоловік знайшов її, він не вірив очі.

«Я одружився гідною людиною. Але через 2 роки мій злий чоловік змушений мене летіти, говорить Юлія. Героїн історії сьогодні став жертвою згубних відносин. Вона попросила допомогти кілька разів, але це не допомагає. Вона вирішила залишити місто і обпекти всі містки. Хто керував фегтивом і що призвело до цього випадкового знайомства, читати далі в статті.



Я був одружений з гідною людиною. Я відчував себе безпечно поруч з Богданом. Але в якомусь моменті наші відносини почали перестаратися. Постійні кварелі, шиття та одягання. Мій чоловік критикував кожну акцію, а потім почав підозрювати, що я обдурив.

Я думав, що я любив Богдана. Я спробував довести до нього, що я був безневинним. Я зволожу з приниженням, що я мав закінчити. Але на той час він дав його результат. Моя людина часто ображає мене і побачила мені своє майно. Я був фольгою. Я думав, що він прийшов до своїх почуттів. Але моя мама сказала те ж саме: «Дочка, де ви йдете?» Ви зараз сім'я. Чоловік і жінка є однією сатиною!

р.

Зібрали його друзі: «Чи не лякаєш, ти знаєш ці хлопці!» Але речі не мають нічого кращого. Я слухав Богдана до тих пір, поки на одному точній точці мій чоловік підняв свою руку на мене. Зрозуміло, що це тільки початок. Так я вирішив запитати міліцію за допомогу. Повідомлявся, що не було злочину в діях чоловіка. Ніяких злочинів. Зараз.

Тоді я вирішив піти. Вона запакувала її мішки і вирушила в сусіднє село. У мене була паніка, я скажу її чесно. Не існує родичів далеко, моя мама не підтримує. Я не даю, щоб попросити своїх друзів, бо вони поширені з Богданом. У сльозах я збив на кожному дверцятах і забивати, щоб допустити сон. Відповіли лише одну особу.



У чоловіка не менше 55 років. Він мав велику ділянку і сад, власний коров, собака і кішка. В будинку і слухав. Я не думав, що я буду безпечним тут. Я розповів вам про Богдана з початку. Я просто хочу поговорити.

Стара селянка слухала мовчки до мене і зважився в рази, якби він розумів все, що я сказав йому. І він почав свою історію: Я дуже добре розумію. Я розумію чоловіка, незалежно від того, як він звучить. Я зроблю таку ж помилку, як Богдан. І він оплачував це. Моя дружина пішов з сином. Я не бачив його у більш ніж 20 років."



Я був шокований! Я був трохи страшним і хотів залишити. Але старий чоловік мене запрошував: За багато років працював з психологом і спробував вирішити свою проблему. Я був хворим. І я відповідальний за сім’ю, що падає. Я був захоплений дружиною і сином. Але я ніколи не в змозі отримати наші відносини. Але мені вдалося змінити внутрішньо. Я став гермітом. Я живу в сільській місцевості протягом багатьох років.

Я відчув так шкода Сергія Івановича. Він дійсно дивився непогано. І я хотів би підтримати його якось. Дякую фермеру за тимчасове перебування, допоміг йому в саду і подбали про корову. Здавалося, що моє життя, хоча різні, почали покращувати. Але один день хтось насичився на двері.

Він був, якби я мав хончик, що мій злий чоловік буде на дверцят. Я не знаю, як він зумів знайти мене. Я ніколи не думав Богдана для мене. Але це сталося. Сергій Іванович відкрив двері і захопив своє серце в жаху: «Мій Бог, ти!»



Богдан подивився на старик, хоча він відразу помітив мене. Починався дивитися на фермера, визнаючи болісно знайомі риси на обличчі. Моя людина попросила, "Що Ваше ім'я?" У відповідь він чув: «Тихонов Сергій Іванович». Я не міг вірити вуха, оскільки мій Богдан має однакову назву. Тихонов Богдан Сергійович. І я отримав це!

Я був укритий батьком, яким я ніколи не бачив у моєму житті. Здавалося б, страшний сон без кінця. Але реакція чоловіка здивує всіх. Він сидів на сусідній стілець і кричав. І було багато сліз: шахта, Богдан і його нещастяний батько. Поговорили всі ночі. На наступний ранок Богдан сказав мені, мені потрібна допомога. Я працюю з психологом. Будь ласка, не залиште мене. І я залишився.

Життя мудрості: Яка історія навчить нас? Ми маємо право на другий шанс. Питання, як люди будуть використовувати його. Хочу вірити, що Богдан може вирішити свою проблему. Очевидно, що це було результатом моделі сім'ї, яка стала жертвою в дитинстві. Ми вважаємо, що будь-які відносини, навіть найбільш токсичні, можуть бути відремонтовані ним. Нехай все в сім'ї Юлії краще!



Чи можна змінити чоловіка?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное