Рецепт завару, який я викладав в кулінарній школі, я використовую 20 років, ніколи не вдалося

Заварка з вершковим маслом прикрасить будь-який Наполеон або заварний торт. А можна змащувати їх стечкою млинців - і ви отримаєте смачний млинець торт. Я дізнався цей рецепт, коли я був у школі. кухня-школай Я готую цей спосіб протягом 20 років, інакше я не хочу. Не вдалося!

Сьогодні видання. "Сайт" Він розповість про те, що. свінгери Завжди працює. Технології важливо!



Сметана з маслом Інгредієнти для тіста
  • 1,2 л молока
  • 4 яйця
  • 140г борошна
  • 620г цукру
  • 40г вершкове масло
  • 2 сумки ваніліну


Підготовка
  1. Поставте молоко в горщик. Покласти цукор там. Доведіть суміш до кипіння. хвилина до кипіння, зменшити вогонь.



  2. Паралельно з підігрівом молока з королою, ретельно збити яйця з борошном. Наприкінці з силіконовою лопаткою збирають залишки крему з стінок посуду.



  3. У тонкому струмку залити молочний цукровий сироп в борошняні яйця. Дивитися його навколо.



  4. Залити готову масу в велику каструлю і знову покласти її на вогонь. Варіть крем з постійним перемішуванням до загущеного.



  5. Додайте ванілін і вершкове масло до вершки. Добре перемішати до однорідності.



  6. Це, свінгери готовий. Бон привіт!





Також я пропоную вам дізнатися, як підготуватися до мікрохвильовки. Тепер можна їсти солодко в кілька хвилин, отримувати відмінний крем без грудок, який не горить, не прилипає до сковорідки і не вимагає безперервного перемішування!



Цей кубик. вершкове масло Я готовий їсти ложку. Дуже смачний! Підходить для різних тортів, пончиків і тістечок.

Рецепт, перевірений часом, рекомендую з серця!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное