Підвіска, яка зберегла кризу 1998 року, продемонструвала свій запас їжі

У зв’язку з введенням санкцій на Росію, криза Не пропустіть його. Учора я дізнався від сусіда, який пережили кризу 1998 року, які панчіхи повинні бути зроблені прямо зараз, щоб не отримати траурний. Її порада - це заохочення!

Сьогодні видання. "Сайт" Розкажіть мені, що вам потрібно. купитий Список містить не тільки кавову та соняшникову олію!

4434343

Європейські санкції постраждали майже все економіяй Можливо, всі ці чарівники не відчуються відразу, але з часом (як і раніше є запас), але це обов'язково позначиться на щоденному житті звичайних людей. І варто розглянути! Щоб пройти цей час з меншими грошима, зусиллями і нервами, варто подумати про план дій майбутнього і добре підготуватися.

Тепер не можна прикрасити будинок з речами від ІКЕА, улюблена Зара не на ринку. З обладнанням, занадто, скоро буде щільна, так як багато частин були привезені з інших країн. Звичайно, побутова техніка і модний одяг не є важливими предметами, хоча вони також дуже важливі. Тепер варто думати про продукти харчування, які можуть значно піднятися або зникнути з ринку.

3813954

Що варто придбати? Криза 1998 р. навчалася запастися на борошні та рослинній олії. Борошно є однією з найважливіших продуктів, які потрібні всюди: від саморобних бункерів і пирогів до млинців і омлетів. І не можна робити в сім'ях, де є діти і любителі випічки!

Рослинна олія тепер може значно збільшити ціну. Причиною є те, як два і два – загострення ситуації в Чорноморському регіоні. Але ця область нараховує 60% продукції та 76% експорту соняшникової олії.

Габаритний зображення

Варто запасатися на пасті, але гречана не має сенсу купувати - вона вже зростала за ціною. Цукор і сіль краще поміщаються в каструлю. З огляду на те, що термін зберігання до 5 років ви можете зробити стратегічний запас і не турбувати про покупку протягом тривалого часу.

Ускладнену ситуацію очікується кава. Багато шеф-кухарів та бариста пояснили це таким чином: «Кавовий ринок в Росії чекає темний час». Алас, ми очікуємо санкцій від всесвітньої асоціації спеціальної кави SCA. Майже всі кава в світі торгуються на обмінах, найбільшими з них є США, Європа та Азія. Відсоток зернових виробників, які співпрацюють з постачальниками безпосередньо, обходячи обміни, є норускулем. Кав'ярня прийшла до нас з ферми, і тепер вона може стати великою проблемою через труднощі постачання.



У зв'язку з підвищенням цін на каву може бути більш значним. Так ви можете придбати пару банок кави.

«Для жилетів і свічок у панчі. Тексти пісень, а це означає: Я не думаю, що вони вимкнені вогні. Але якось спокійний, коли ці предмети знаходяться в будинку! - Я чув з сусіда, Марія Іванова. Хто, хоча народився в 1941 році, краще багатьох молодих людей.

1512854

Молода мама повинна подбати про себе заздалегідь. дитяче харчування і різні суміші. Крім того, необхідно звернути увагу не тільки на сухі молочні продукти, але і на фруктові пюре, так як містять велику частку імпортної сировини.

За даними компаній, таких як Nestle, Danone ( бренд Nutricia) і Infaprim (з брендом Nutrilak), через порушення логістичних мереж, можуть виникнути проблеми з доставкою власних інгредієнтів. Кількість сировини для багатьох сухих сумішей, залишених не більше 1,5 тижнів!

Також важливо подбати про домашніх тварин. Проблема з зовнішньою комбікормою почалася до санкцій, але зараз вона буде гірше. Так ми рекомендуємо придбати їжу не менше місяця або два.

1280564р.

Ви також повинні купити один необхідний. доля і миючі засоби тих компаній, які незабаром зникнуть з полиць магазинів. Або є другий варіант - ви можете подивитися на китайські аналоги і відкрити щось нове.

Звичайно, косметика важко віднести до базових потреб. Тим не менш, якщо ви користуєтеся улюбленою тушю з Clinique протягом багатьох років, то час, щоб купити пару одиниць для майбутнього.



Ну, для тих, хто не має очей, як орел, як мені, ви повинні подбати про ваші контактні лінзи. Я думаю, що вони можуть незабаром стати дефіцитом. І розв'язати їх занадто! Або слід перемкнути до зносу скла.

«Фрутальність є найбільшим багатством!» говорить Марія Іванівна. Вона радить провести невеликий час на зберігання і замовлення в будинку. Зараз кожен обов'язково має час для цього. Тексти пісень, а це означає: Це більше не дивно!

Запуск інвентаризації. Зніміть запаси. Це допоможе вам не зробити порожні покупки. Регулярно промиваємо вікна, робимо правило один раз на місяць, щоб провести загальне очищення. Де є порядок і чистота, немає місця для бідного здоров'я і відсутності грошей!



Також я пропоную, як швидко запекти хліб і смачно на вашому власному будинку. Рецепт від колишнього хлібобулочного технолога!



Тепер ви знаєте, що доля Варто зробити принаймні на наступні 1-2 місяці. І врахуйте цю пораду: видаліть зайву їжу.

Скоріше ви їсти, простіше буде вижити кризу. Стоп покупка солодощів, напівфабрикати, піци, рулони ... Ваше меню має бути збалансованим. Не приймати харчові відходи з полиць. Знижуючи себе в їжі, ви будете тримати себе в хорошій формі і, таким чином, простіше налаштувати до зміни ситуації.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное