Чоловік втратив свою роботу, доведеться затягнути ремінь

Важкий час для Євгена. Про це заявив, що компанія, яка працювала протягом 7 років, була закрита в найближчі дні. На жаль, він повинен терміново шукати нову роботу. І вигідно з хорошою оплатою. Але Євгенія не розуміла позицію Влада з пошуком роботи. Ви можете почати свій бізнес і почати заробляти більше. Це було дуже важливо, тому що для Євгенії, заробіток її чоловіка є єдиним джерелом доходів, і останнім явно необхідним для натхнення.

р.

Заробляючи чоловіка - Ну, нічого не можна робити? - не зупинився Євген, просить Влада. Ви можете створити свій бізнес. Багато людей роблять це, а потім піти в Мальдіви!

до Не просте, Влад спокійно відповів. Для запуску власного бізнесу потрібні інвестори.

до Знайдіть інвесторів!

до Ніде, Женя. Кожен втрачає гроші, і інвестує в бізнес зараз не вигідно для всіх. І я не підприємцю. Я шукаю щось, можливо, навіть доведеться вивчати нову спеціальність. Ми повинні затягнути наші ремені.



Пелес Еугні не погоджується з Владом. На її думку, якщо він мав бажання і буде, він швидко дізнався про вихід і стане однією з тих підприємців, які регулярно читають про соцмережах. Правда полягає в тому, що головне, щоб вийти з зони комфорту і зловити удачу. А Влад не хоче робити це.

Примушені заходи пройшли час. Тренінг Влада зайшло часу, а потреби Євгенії потрібні гроші, які стали менше і менше. Вона не побачила себе як постачальника для своєї сім'ї.

Ні, її робота була надихати і підтримувати чоловіка. Але якось всі її зусилля сприймалися як ніщо більше фантазії. Щойно вона спробувала довести до Влада, що він може зробити все, якщо він хотів, він тільки дав нерівну відповідь і пішов, щоб дізнатися новий профіль.

доб.

Незважаючи на це, Євгенія не дала. Крім того, другий день мав дивовижну ідею: подарувати Владу подарунок. В час на день народження. Євгенія почула багато разів на курси і марафони, після чого людина може досягти того, що він хоче. Це саме те, що потрібно!

Після години пошуку вона вирішила на курсі. Це була серія відео з соціальних медіа блогерів про бізнес і успіх. Реклама пообіцяла швидко досягнути всіх цілей і придбання маскулінності знову. Правда, курс коштує багато - понад 10 тис. Хоча Євгенія добре розуміла, що гроші можуть бути витрачені на щось більш традиційне, вона поважала, що вона інвестувала в майбутнє своєї родини. Головне, що Влад слухає всіх порад.



Його день народження сюрприз Влад вирішив не відзначити. Будь-які надлишки означають витрати. Крім того, він ніколи не любить свята. Але Еугні люблять їх. Напередодні Дня народження хлопчика замовив торт від шеф-кухаря та страв з ресторану. Так що її дорогоцінний чоловік розуміє, як чудово жити, якщо ви не економите на собі.

- Женя, чому? Я просив без того, що він сказав у втомився голосу. - Немає подарунка, я сподіваюся?

- Ви неправильно, Євген Шон. Подарунок чекаю на електронну пошту. Я просто відправив його.

Р

П'єс Влад з турботою вивів телефон і вирушив до поштового відділення. В той час він мовчався і перечитав вміст подарунка.

до Що це таке? запитав Влада.

до Це, дорого, ваш шлях до особистого зростання і великого життя! Не радий?

до І скільки коштує цей чудовий особистісний зростання?

Євгенія дав мені суму. Влад поклав свій телефон і пішов в гардеробну. Спочатку Євгенія не розуміла, чому він вивів її рожевий валіз на колесах і пішов до спальні. Коли її сукні і туфлі тушкують до нижньої частини валізи, бобів виникнуть.

до Що ви робите? вона проголошена.

- Я позбавлю всіх додаткових для особистого зростання. Як можна витрачати стільки грошей на цю нецензію? Замість того, щоб зробити щось корисно, ви витрачаєте гроші на charlatans, і ви хочете, щоб я був. Ви повинні працювати замість того, щоб зробити себе в голові ці мотиви! Я ніколи не судила вас або занурила тебе. Тексти пісень, а це означає: Але ви думаєте, що ви маєте право сказати мені, як бути і як бути! Я хворий! Я хочу розлучення!

156164

Peels Життя Домін: Що Це Історія Вчити Нас? У цей день завдяки своєму ентузіазму Євген втратив не тільки заробіток чоловіка, а й стабільного сімейного життя. І відсвяткував Влада другий день народження. З тих пір він не був змушений повністю підтримувати свою короткочасну дружину, він може керувати своїм життям, як він побажав.

У будь-якій парі головне - підтримка і взаємоповага. А також розуміння того, що потрібно в певний час і що це не так. Євгенія вибрала для того, щоб діяти самостійно і в складних випадках для сім’ї провести круглу суму на сумнівну покупку. Чи зробив це право? Важко, якщо реакція Влада не була довгою.



Категории

Смотрите также

Новое и интересное