Я їсть стрес і тривога, інакше я не можу впоратися з емоціями, я не знаю, що робити з ним.

Під час кризових періодів питання про те, як позбутися від переїдання особливо гостре. Почуття провокує у багатьох людей, які пригнічуються, навіть коли люди не голодні. Сьогодні ми спробуємо зрозуміти, чому це відбувається, і що це можна зробити.

Як позбутися від переїдання Немає бажання жити в Wartime. Цей період не тільки погрожує фізичному стану багатьох людей, він також натискає психологічно. Розумне здоров’я багатьох людей знизиться. Нетрадиційна ситуація викликає занепокоєння, паніка і розпад. Це їжа в захваті часи, що стає основним комфортом для людей, які хвилюються.



З одного боку, ви не хочете отримати жир і втратити хорошу форму. З іншого боку, немає нічого страшного про переїдання в такий кризовий час. Ми повинні підтримувати наше психічне здоров'я на всіх витратах. Якщо їжа допомагає впоратися з стресом, то слід радіти в цьому, тому що деякі зараз шматки в роті не підходять.



Як позбутися від перекриття з наукової точки зору? Наше тіло намагається нейтралізувати вплив гормону стресу кортизолом шляхом вироблення іншого гормону – допаміну. На жаль, у війну майже єдине джерело допаміну є поглинанням їжі.

р.

Що робити в разі перекриття? Всі дієтологи і психологи говорять, що зараз краще дозволити собі їсти стільки, скільки ви хочете. Ми повинні допомогти нашому організму впоратися з стресом. Ми також повинні підтримувати загальний почуття, незважаючи на тривогу і паніку.



Перевищення, як правило, випливає з важкого харчування. На ранні дні після війни багато з нас не могли нормально харчуватися. Не було Наші органи намагаються компенсувати цей голод. Цей цикл повернеться до нормального часу. Однак важливо стежити за рівнем сати і дати ваше тіло все, що потрібно в плані поживних речовин.

Ми консультуємо з професійними дієтологами і утворили кілька специфічних рекомендацій, які допоможуть вам впоратися з стресом і переїсти до мінімуму.

  1. Кожна страва повинна містити так звані жирні речовини: жири, складні вуглеводи і клітковина. Жири виявляються в горіхах, насінні, консервовані печінці, жирній рибі, вершковому маслі, сирі і веалі. Комплекс вуглеводів вашого тіла може отримати від кашу, вівсяного, бобових і картоплі. Вуглецево-ягідному виробництві міститься овочі, фрукти, зелень та ягоди.



  2. Подрібнити гумку. Цукор і калорій не в ньому, але це може знизити рівень кортизолу таким же чином, як регулярна їжа. Найкраще робити це п'ять хвилин після їжі.
  3. Легалізація солодощів в раціоні. Чим більше ви забороли їх, тим більше ви хочете їх. Краще їсти кілька штук шоколаду щодня, ніж заперечувати себе будь-які солодощі, а потім переїсти всі інші продукти харчування.
  4. Під час війни дуже важко знайти будь-яку активну активність, яка буде тримати вас в гарному настрою і життєздатності. Все випадає з руки, важко думати про щось позитивне і добре. Такі кризки особливо гострі після довгого читання новин, наприклад. Спробуйте порізати на новини і знайти щось, щоб відволікти вас.




Як важко, як це зараз, пам'ятайте, що ви впораєтеся з усім! Спробуйте не думати про те, що ваша фігура недосконала або шкіра трохи страждає від якості їжі, що харчується. Все це можна швидко виправити, як тільки ситуація в країні покращує і все повертається до нормального. Тепер пріоритет – збереження здоров’я та здоров’я.



Категории

Смотрите также

Новое и интересное