У пості без випічки не сидять, зробіть пишний торт з бананом і шоколадом, яйця не використовують.

Ще один день приготував дуже Простий банан і шоколадний торт. Я поділю цю страву зараз, тому що вона худа. Це дійсно одне. Я використовував аквафабу для приготування їжі. Що це і як використовувати цю дивну рідину на практиці, я розповість вам більше сьогодні. Звичайно, я пишу рецепт десерту. Це буде добре!



Я дізнався про aquafabe відносно недавно. Коли я перемкнувся до вегетаріанської дієти, питання виникла як варити тістечка. Після всього, майже завжди в пиріжках, манжетах і інших делікатесах потрібно використовувати яйця в якості скріплення елемента. Виявилося, що замість яєць підійде. Рідина, яка залишається після приготування будь-яких бобових. Насправді це аквафаб.

Як це працює? Я варюю ціпоу (це кращий аквафаба) або квасоля, щоб після приготування є рідина. Потім я даю бобових охолодити в цій воді, а потім злити її через невеликий сито, щоб не було частинок хіппі або боби, залишених в аквафабі. Рідина буде виглядати блідо і хмарно - це нормально. Потім необхідно охолодити в холодильнику.



Я зазвичай варила бобові вечори, щоб стабілізатори аквафаба і охолоджують якнайменше вночі. Вранці готові сировину для приготування солодких страв будуть готові. Оскільки аквафаб концентрує велику кількість протеїну, він б'є, а також яєчні білки.

Правильно приготований аквафаба (Я зізнаюся, що це не завжди, є нюанси) можна збити до стану твердих вершин. Так ви отримаєте торт крем, наприклад. Я віддаю, щоб збільшити розмір, залишаючи його досить рідкою. Тоді ви побачите його на фото.



Я приготував в Aquafab багато разів. І не тільки звичайні торти, але навіть бісквіти для тортів. У кондитерських виробах, для того щоб правильно стабілізувати аквафабу, ксантанову гумку і винний камінь додають в неї на кінчик ножа. Але в звичайному побутовому приготуванні можна обійтися без цих вище матеріалів - перевірте мене.

інгредієнти
  • 150г цільної пшениці борошна
  • 150г рис борошна
  • 50г чорний шоколад
  • 1 банан
  • 150г цукру
  • 200 мл рослинного молока
  • 100мл квафаб
  • 0,5 ч.л. соди
  • сік лимона




Підготовка
  1. Перше, що я збию аквафаба з міксером на середній потужності. Коли він починає піну, додаємо частини цукру і зберігайте збивання. Поступово рідина відбілює і збільшує обсяг. Потім додайте приблизно 1-2 ч.л. лимонного соку і продовжуйте збивати аквафабу на найвищій потужності протягом декількох хвилин. На цьому етапі я поверніть на духовку 180 градусів.



  2. Далі подрібніть банан блендером, додайте його в аквафабу і залийте молоко в неї. Цього разу я використовував рис, але будь-яка рослина буде робити. Тепер я просіяю через 2 види борошна в рідину. Хочу зробити суміш рису і цільного зерна, але також підійде звичайна пшениця.
  3. Я б'ю тісто добре і додайте соду, запечене лимонним соком. Потім додаємо рубаний шоколад. Я люблю це, коли шматки досить великі.



  4. Заливаємо готове тісто у форму, покриту пергаментним папером для випічки. Я використовував форму розміром 24 см до 19 см. Висота приблизно 5 см. Я запікаю торт на 180 градусів за 30 хвилин. Простий банан і шоколадний торт готовий! Найкраще, щоб дати йому повністю охолонути, а потім нарізати на шматки. Я поклав в холодильник на ніч і поїсти його вранці.





Коли я вперше спробував збивати аквафабу, я зробив це без особливих інструкцій. Я тільки сталося, щоб дізнатися, що рідина від кипіння бобових властивостей білків і вирішив дізнатися, чи дійсно це правда. З тих пір, як почалися нескінченні експерименти на кухні. Я сподіваюся, що мій досвід надихає вас, щоб зробити свій власний приготування їжі.



До речі, в тісто, приготованому на квафабі, можна додати будь-яку начинку. Наприклад, зрізані банани, горіхи або сухофрукти. З аквафаба можна приготувати не тільки бісквіти і пироги, але і, наприклад, сувенір. На зв'язку ви знайдете докладний рецепт Марії Ліпської, веганського шеф-кухаря з Росії. Погляньте на її сторінку, щоб розширити кулінарні горизонти. Цікаво!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное