Як приготувати каструлю без м'яса, яка буде краще ніж м'ясо

Чи можна приготувати соковиті пельмені без граму м'яса? Сьогодні я рекомендую вам перевірити це. Якщо ви застібкаєте або з якоїсь іншої причини не їсти м'ясо і молочні продукти, то цей рецепт для вас. Я насправді люблю смажені пельмені. Так, незалежно від того, як смачні і соковиті вони, обов'язково обсмажити їх і їсти сметану. До речі, мій чоловік і я промовлявся протягом 7 років з чим краще їсти пельмені: з кетчупом або сметаною. Пишіть коментаря, який соус вам подобається краще.



Соковиті пельмені У разі, коли пельмені варяться з м'ясом, м'ясорубка повинна бути вологою. А більша волога в ній, більш смачна і соковита страва вийде. До речі, при приготуванні хінкалі - Грузинські родичі пельменів, потім склянка води обов'язково додається в м'ясо, а потім хінкалі неймовірно соковиті. Це те, що їх відрізняють від пельменів. Що робить фаршу соковитими? Це ви дізнаєтеся, коли ви читаєте рецепт від шефа віртуозного Михайла. Наприкінці статті я залишаю відео рецепт.

р.

Тест інгредієнти
  • 600г борошна
  • 250 мл води
  • 3 ст.л. рослинної олії
  • 0,5 ч.л. солі


Наповнення інгредієнтів
  • 200г зелений ленти
  • 60г рис
  • 500г цибулю
  • 3 зуба. Кошик
  • 1 ч.л. копчена паприка
  • 0,5 ч.л. горіха
  • 0,5 ч.л.
  • сіль
  • пердят


Підготовка
  1. Начинка для пельменів слід подбати заздалегідь. Зварити 60 г рису або приготувати 150 г вареного рису.
  2. У борошні з блендером або кавовим шліфуванням дуже зручно подрібнити. Потім потрібно залити борошно гарячою водою так, щоб суміш набрякла, залиште лляне борошно просочену водою протягом 30 хвилин.



  3. Замочити борошно і перемішати його сіллю. Поступово додайте 300 мл окропу до тесту, не зможуючи змішати тісто шпателем, додайте рослинне масло. Коли тісто остигає, можна закласти його на стіл і замісити руками до однорідного стану.
  4. Коли тісто готовий, розділіть його на 4 частини і залиште його на відпочинок протягом 20 хвилин під рушником.
  5. Вирізати цибулю якомога простіше і обсмажити її в сковороді з рослинною олією до прозорості. Додаємо до цибулю часнику пропускають через прес і обсмажують ще 1 хвилину. 2253022, Україна



  6. У глибокій мисці змішайте пальці, рис і цибулю до однорідної консистенції. Додайте спеції начинку і перемішайте її знову. р.



  7. Тепер розкачати тісто і покласти його на пельменеву форму. Якщо немає форми, вирізати заготовки з пальцем. Починаємо пельмені з м'ясом і затягуємо краю. Тісто дуже міцний і ніколи не вариться. Для надійності можна залишити пельмені в морозильній камері під час кипіння води.
  8. Варити воду в каструлі і покласти пельмені в ній. Зварити пельмені до готовності. Бодибилдерши.





Це, мабуть, єдиний рецепт вегетаріанських пельменів, які не розчарували. Я не вегетаріанський, але я можу сказати з впевненістю, що смак страви з пальцями неймовірний. Юніци додають цибулю, і, дійсно, пальмові скидки дуже схожі на придбані. Якщо Вас цікавить процес приготування їжі і вам подобається вегетаріанська кухня, радимо Вам підписатися на канал Михайло, який придумав цей чудовий рецепт.

про:blank

Щоб зробити пельмені смак ще краще, кип'ятіть воду для них лавровим листом. Так блюдо буде ще більш ароматним і соковитим. Пельмені Лентена можна варити з хіппою, горохом і червоною квасолею. А копчена паприка – чарівна. Це додаткове миття, але як смачні вегетаріанські страви! Для м'ясних речей, які прилипають до застібки, це застібка. Ви коли-небудь зробили пісні пельмені?



Категории

Смотрите также

Новое и интересное