П'ятий вірменська жінка розповіла мені ключ до ніжності торта «Бірське молоко» і поділився мною рецептом

Я залишаю торти до лізи господині. Ні з них порівнювати до дому. Я особливо схожий на радянський торт "Бірське молоко". "Чому радянський?" запитати. Це просто. Рецепт того часу все відбувається за ГОСТом і смаком його просто чудовий!

Сьогодні видання. "Сайт" Увійти солодкий млин Молоко птиці. Легкий і повітряний!



Радянський торт "Бірське молоко" Складові для тіста
  • 100г вершкове масло
  • 3 яйця
  • 3 ст. меду
  • 250г цукру
  • 4 ст.л. молока
  • 0,5 кг борошна
  • 1 ч.л. випічки соди
  • 1 ст.л. яблучного оцту (5%)


Вершкові інгредієнти
  • 300г вершкове масло
  • 600 мл молока
  • 4 ст. борошна
  • 300г цукру
  • 1 ч.л. ванільного цукру


Глазові інгредієнти
  • 2 ст. какао
  • 100г цукру
  • 50г вершкове масло
  • 50 мл молока


Підготовка
  1. У глибокій мисці покласти вершкове масло, цукор і мед. Поставте чашу на водяну баню.



  2. Вилущіть соду оцтом і додайте в медово-масляну суміш. Подивитися його. Також додайте молоко і перемішайте все з вінком.



  3. У окрему ємність приводять яйця, злегка перемішують їх, а потім залийте яйця до основної маси. Візьміть чашу з водяної бані. Додати в чашу просіяне борошно і перемішати тісто. Пофарбувати готове тісто на пергаментному папері за розмірами тіста (ідеально - 30 до 40 сантиметрів). Ви повинні мати 4 коржі. Кожна вирізка скоринка до готовності до 180 градусів.





  4. Для кремовий Поставте молоко в чашу. Додати цукор і борошно. Стирати до однорідної, потім залити масу в каструлю і покласти на вогонь. Варіть до тих пір, поки крем загущить, постійно помішуючи. Покриття готового крему з харчовою плівкою і охолодженням при кімнатній температурі.



  5. Хіт розм'якшеного вершкового масла з міксером. Додаємо до олії охолоджений крем і мішок ванільного цукру. Зробіть його міксером до однорідності.



  6. Щоб зібрати торт, просто викласти перший торт на мисці і змащувати його вершками, потім викласти другий торт на кремі, а також змащувати його вершками. Виконайте те ж саме з усіма скоринками. У цьому випадку верхній скоринка не можна змащувати кремом.



  7. Для приготування їжі. шоколадне глазурування У каву бірюз залити какао, цукор і залити молоком. Зваріть шоколад, потім додайте молоко до нього і перемішайте його. Залийте готовий шоколад на вершині торта. Давайте торт заваримо, а потім подаємо його до столу.



  8. Це, Пташиний молочний торт готовий. Бон привіт!





А щоб отримати більш детальний вигляд. ідеальний рецептДивіться відео з вірменської кухні з Lusine. Є багато розумних і перевірених рецептів!

про:blank

Я також раджу ознайомитися з рецептурою торта "Квіткове молоко" з манкою. Надзвичайно великий, повітряний і дуже смачний!



Радянський торт «Бірське молоко» практично не відрізняється від того, що ми пам'ятаємо від часу, коли дерева були великими. Цей рецепт поділився з матір'ю від Вірменії. торти ніжноЛегко і не складно готувати.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное