Купальники в Ташкент змішують гречку і пшеницю: коли я приходжу до своєї сестри, вона завжди лікує таку кашу

На перший погляд суміш гречки з пастою здається досить дивним. Але єврейські господині давно відомо, що вермика не може зіпсувати кашу. Що про гречку в поєднанні з гречкою? Я думаю, що це варто спробувати. Крім того, м'ясні млинці і так улюблена бабуся гречана - це смачна вечеря, яку можна приготувати в 20 хвилин.



Crumb Millet Склад
  • 1 ст.
  • 1 ст. гречки
  • 5 ст.л. рослинної олії
  • 1 цибулина
  • 1 зубчик часнику
  • 2 морква
  • м'ясо
  • 1,5 ч.л. солі
  • 1 л води
  • зелений


Підготовка
  1. Залийте на сковороді 3 ст.л. рослинного масла, висипаємо крупу і гречку. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час і місце вручення квітів, а якщо необхідно, то збережемо сюрприз. Отже, підходить для тих, хто страждає від непереносимості до цього білка рослин.
  2. Зламати крупу на повільному вогні 10 хвилин. У цей час зерна обох зернових культур необхідно повністю вбирати масло. Помістіть сковорідку.


  3. Тим часом вирізати цибулю невеликими шматочками. Поставте її в глибоку каструлю на решту олії.


  4. Очікується цибулю, щоб повернути золотистий і м'який. Після цього надішліть йому дрібно нарізане м'ясо і подрібнений часник, перемішайте.


  5. Втратити моркву на великому тертці. Змішайте його з цибулею і м'ясом, солоною.
  6. Роздратуйте його м'яко. Потім посипають обсмаженою крупою на овочами. Перемішати і залити літром окропу.


  7. Томі блюдо на невеликому вогні перед випаровуванням рідини. На самому кінці додайте дрібно нарізану зелень петрушки.


  8. Оригінальна версія пілфа двох круп готовий. Пам'ятайте, що приготування їжі не знає кордонів. Ви можете спробувати незвичайні комбінації і варити крупи новим способом. Не боятися робити помилки і змішати інгредієнти, які, на перший погляд, здавалося б, далеко один від одного. Детальніше про рецепт можна знайти на відео з кулінарного каналу Strana Kulinarii.
  9. Смачні та нові кулінарні відкриття!


Незважаючи на поширене використання гречки, ми можемо приготувати тільки кілька простих страв з неї. Перевірте ці 5 оригінальних рецептів. Пшениця гречана з сиром, бісквітами гречаної гречки, гречаної ріптяви і гречки фарширована курка. Вони повинні використовуватися кожним господинею.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное