Елліш Консультування електрики в кухні

20 років тому в наших будинках немає електрочайників. На плиті, люди кип'ятять воду для чаю в емальованих і залізних чайках, і час відключати чайник до того, як він спалений був ще випробуванням. На ринку знову з’являються нові моделі чайників з різною потужністю, різними матеріалами та додатковими функціями. Сьогодні Купити електричний чайник краще для вашого будинку.



Сам електричний чайник вимикається, що не можна, але радіти. Деякі чайники можуть нагрівати воду на певну температуру і підтримувати її одночасно. А європейські чайники повинні відповідати стандартам безпеки і не включати в себе після того, як чайник надходить на нагрівальний елемент.

Основними матеріалами для виготовлення таких чайників є пластик, нержавіюча сталь і скло. Кожен матеріал має кілька переваг і недоліків. Я кажу прямо, що економія на чайнику не найкраща ідея, тому що Найнебезпечніший елемент на кухні Це загроза для здоров’я людини.



Вибір покупців падає на пластикові чайники, адже їх ціна відносно інших чайників вигідна. У вартість виробу є невелика, і ціна приємна, і такі чайники довго поєднуються з іншими матеріалами. Саме там, де починаються схили, які більшість з них.

Один і бюджетний варіант: корпус чайника виконаний з пластику, а дно виготовляється з металевої пластини. Небезпека полягає в тому, що пластик, коли вода з підігрівом випускає формальнідегіди, які небезпечні для здоров'я людини і навколишнього середовища. Тому, незалежно від того, як був якісний пластик, його краще затримувати від покупки такого чайника.

р.

Ви можете придбати чайник з пластику, обходити чайники з невідомого виробника. Зверніть увагу на те, що чайники виготовлені з пропілену (відмітки PP) і полікарбонату. Поліпропілен більш небезпечний, і часто при нагріванні води в такому чайнику можна почистити характерний запах з пластику. Полікарбонатські чайники не мають нічого, але вони найдорожчі, мають менший вигляд «шпак», пластик є більш якісним і твердим. Якщо ви можете придбати модель з іншого матеріалу, не варто запасних грошей - здоров'я коштує дорожче.



Скляний чайник є екологічно чистим матеріалом, який не реагує на хімічно з водою. Скляний чайник виглядає естетично, а чай зі скляного чайника не має неприємного післясмаку і не завдає шкоди здоров'ю. Проблема полягає в тому, що електричні скляні чайники виготовляються з різних матеріалів: контейнер є склом, а нагрівальний елемент - метал, при цьому ручки і чайникове покриття можна зробити з пластику.

Таким чином, деталі склеюються разом, а в герметиці, які використовуються для чайників, можуть також токсичні речовини і потрапляти в питну воду. Крім того, скляні чайники не переносять температурних змін, їх складно мити і легко розбити. У той же час скляні чайники можуть бути дорогі.

р.

Є алюмінієві чайники, які випускають оксид заліза в воду, шкідливі для тіла людини. І є чайники з нержавіючої сталі, які вважаються нешкідливими. Але тільки якщо вода в чайнику буде не більше доби. При покупці чайника з нержавіючої сталі потрібно звернути увагу на тіло. В ідеалі слід бути твердим, щоб запобігти шкідливим речовинам від введення суглобів, так як відбувається з поєднанням матеріалу. Смак чаю з такого чайника злегка поступається чаї зі скляного посуду.



Перевага керамічного чайника полягає в тому, що він не утворює ваги на стінах, а смак води з такого пристрою не змінюється. Під час кипіння води чайник пригнічує шум. За характеристиками керамічного чайника схожий на чайник зі скла. Більша вага має тільки кераміка.



Якщо ви не знаєте про чайники, то керуйте рейтингом кращих чайників за рік. З кожним роком є нові продукти, які безпечні для здоров'я. Пам'ятайте, що економія на чайнику означає свідомо завдати шкоди здоров'ю і здоров'ю близьких. Я рекомендую дивитися відео на телеканалі Роман Че, про який чайник краще вибрати і що звернути увагу при покупці.

про:blank

Вода - життєвий ресурс для людини, тому її слід очищати, а також чайник повинен бути якісним. На жаль, ви не можете бути 100% впевнені в якості продукту, навіть якщо це коштує багато грошей. Який чайник ви думаєте, краще для приготування смачного чаю?



Категории

Смотрите также

Новое и интересное