З самого ранку випікають в'єтнамський багет, щоб на сніданок на столі була ароматна випічка, зручний і простий рецепт.

Хочу покинути рано вранці, поки я ще не гасаю. У будинку є спокій і спокій. Я перемішую тісто, щоб зробити домашній багет в духовці. Як тісто піднімається, я заварю власну каву і насолоджуватися чарівним ранок. До того часу побутові прокидки, на столі будуть свіжі хрусткі випічка. Щоразу приємно бачити сонні і нержавіючі родичі, які приходять на кухню, приводяться запахом свіжого хліба.



Сьогодні видання. "Сайт" Я з радістю поділився з вами рецептом для багету, який може порадувати сім'ю навіть вранці. Приготуйте миттєво!

Головна Багет в духовці Інгредієнти
  • 200г борошна
  • 0,5 ч.л. цукру
  • 0,25 ч.л. солі
  • 3g сухі дріжджі
  • 140 мл води
  • оливкова олія


Підготовка
  1. У невеликій мисці заливаємо просіяне борошно.



  2. Додайте сіль і цукор, перемішайте його. Зробіть депресію в борошні. Поставте теплою водою в ній і залийте дріжджі. Змішайте воду і дріжджі ретельно, щоб вони розчинилися.



    Веб-сайт
  3. Потім поступово перемішати борошно в цю суміш. Зробіть м'яке тісто. Залиште його на 15 хвилин. Потім додайте оливкову олію. Змішайте тісто добре і залиште його ще 30 хвилин, щоб підійти. У той же час ви можете зробити власну каву і розслабитися.



  4. Помістіть готове тісто на змащеній поверхні. Розділіть його на 4 парних частин. Зробимо багет з кожного. Як це можна побачити в відео нижче.

    Веб-сайт

  5. Виготовлені багети можна залишити під час придатності, але це не обов'язково. Якщо немає часу, ви можете відправити їх в піч відразу. Однак перед тим, щоб не забувати про те, щоб зробити невелику нерівність на кожному і злегка поплести їх водою. Змія при температурі 230 градусів 17-20 хвилин. Ви можете подавати на стіл.





Детальні інструкції можна знайти в цьому великому відео. Процес приготування багета зачаровує.

про:blank

Як правило, в той час як домашня багет запечена в духовці, готують начинку. Я люблю їсти ці багети з шинкою та свіжими овочами. Я просто вирізати бункер і покласти начинку в ньому. Чоловік любить розрізати багет на невеликі шматочки і змащувати маслом. В цілому будь-які доповнення ідеально підходять. Після того, як основний інгредієнт є свіжим і хрустким багетом. Він виходить дуже пишним і ароматним. Чудовий сніданок!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное