Я не вірю, що Запорізькі сумки запечені на воді, тому вони пишні і ароматні.

Люди старшого покоління з ностальгією пам'ятають свою улюблену студентську закуску - Запорізькі сумки з маком на 5 ст. І ми пропонуємо приготувати ці мішки з дитинства в духовці, своїми руками. Вам не потрібно нічого молока або вершкового масла. Рецепт простий і містить тільки найдоступніші продукти.



Сумки в духовці Інгредієнти для основного кненадцятого
  • 1 ст. л.
  • 3 ч.л. з гіркою сухих дріжджів
  • 3 ст.л. з цукровою гіркою
  • 1 ч.л. солі
  • 3 ст.л. борошна
  • 0,33 столи рослинної олії
  • мапи


Підготовка
  1. Зніміть дріжджі в склянці гарячої води. Стирайте і залиште на 30 хвилин.
    6785734

  2. Покласти цукор і сіль в мисці дріжджів. Частини сіяного борошна. Змішайте тісто.
  3. Додати рослинне масло. Після цього перемішайте тісто протягом декількох хвилин до однорідності. Потім накрийте чашу і залиште на 30-40 хвилин.

  4. Розділіть тісто на 12 частин.
  5. Кожен шматочок в товстий корж. Додайте тістечка на 20-30 хвилин. Потім промийте кожну дірку в центрі і замішайте тісто по периметру до потрібного розміру. Підготовлений чохол з плівкою і залишити тепло близько 2 годин.


  6. Розігрів духовки до 220 градусів. Поставте каструлю на вогонь.
  7. Приготуйте підхід сумок в окропу 10-20 секунд. Потім висушіть кожну одну злегка з паперовими серветками.


  8. Покладіть мішечки на рослинне масло-змащений бант. Замість цього можна накрити сковороду хлібопекарським папером. Посипати маком або кунжутом зверху. Це справа смаку.
    36539.

  9. Випікайте її в духовці до розі скоринки. Це зазвичай займає 10-15 хвилин.


  10. Це все, Запорізькі сумки в духовці готові. Насолоджуйтеся чаєм! Хоча я ще любила їх краще з молоком з трикутного мішка.


Заварка з вершковим маслом прикрасить будь-який Наполеон або заварний торт. А можна змащувати їх стечкою млинців - і ви отримаєте смачний млинець торт. Я дізнався цей рецепт, коли я був в кулінарній школі. Я готую цей спосіб протягом 20 років, інакше я не хочу. Не вдалося!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное