Для того, щоб не здавалося б, степлер і підтримувати кохану людину, забути стандартні фрази, дізнатися емпатизацію

Ми можемо самі зателефонувати одержувачу. В одній точці життя різко змінився. Війна стиралася планами і снятами, залишивши тільки невизначеність і вагові надії. Це більш важливо, ніж будь-коли для підтримки себе і оточуючих. Підставка плеча до плеча, ми можемо подолати все і виграти. Почнемо з того, що ми навчимося сказати слова підтримки близьких, які допоможуть і заспокоїти.



Такпросто Edition "Сайт" Замініть стандартні фрази, які не підтримуються. Разом ми навчимося воістину емпатизувати.

Наші почуття не можуть здаватися таким важливим на тлі гранати, які інші люди відчувають. Однак, девальвуючи свої почуття і проблеми не є варіантом. Це те, що запобігає нас повністю емпатією з іншими. Тим не менш, хтось був затишний тим, що інші зараз погіршуються. Важливо знати, що ваші почуття важливіше.

Ми не в змаганнях для того, хто болить себе. Кожен болить з причини. І тепер не встигнути заміряти. Ніколи час. Не можна сказати, що один гірший, ніж інший. Кожен має власний. Важливо розуміти і приймати це. По-перше, вам потрібно законізувати це правило для себе. Визначте, що ваші почуття є важливими. Якщо необхідно, зверніться до служби підтримки від інших.

Для того, щоб допомогти іншим. Коли хтось приходить до вас за підтримку, важливо показати, що у вас є компасіон. Також важливо не розуміти інші почуття людини. Забудьте стандартні фрази і замініть їх правильного слова. Побачимо, що ніхто не отримав кращого від кидання «не хвилюватися». Прийміть пару варіантів.



"Ви думаєте..." З творців, «Я теж маю проблему» і «Не вдається занадто багато». Пам'ятайте, що це не слова підтримки. Здавалося б, намагатися відтворити людську проблему, зробити її менш глобальним, але ви його відхиляєте. Навіть якщо вам здається, що це незначні труднощі, для іншого вони можуть бути нестерпними. Тож важливо не знецінити, але показати, що ви дійсно симпатетична. Наприклад, ви можете сказати, «Я тут, я готовий слухати вас. й

р.

"Не лякати." Ось тут. Все це «не торкайтесь», «не буде сумним», «не варто торкатися», «Ви перебільшите» розкажуть людину, що його проблеми незначаються в очах. Так само, як ви розповідаєте, як вони повинні відчувати. «Я бачу, що вам складно». Що може бути ваша підтримка? ?



"Не хвилюватися." Ймовірно, найнадійніші стандартні фрази. Вона не підтримує те, що Ви просто розповідаєте чоловіка, який не відчуває себе. Як ви не любите, що він збирається. Краще сказати обережно, що це нормально бути сумним у своїй ситуації. Прийміть свої почуття, послухайте історію. Це більш цінний, ніж без сенсу фраза.

р.

"Це божевільна океї." Знову фраза на мита, за яке нічого не коштує. Ви не знаєте, як це буде. Що означає, що ви не можете обіцяти. Не робіть ніяких обіцянок, які ви не можете бути 100% впевненими. Для того, щоб отримати допомогу. Наприклад, ви можете сказати, «Я допоможе вам це». Ми вирішимо цю проблему разом. Але тільки якщо ви дійсно готові допомогти.



Ми можемо подолати всі труднощі. І пам'ятаєте, іноді важливо просто бути навколо. Ви навіть можете сказати нічого, просто послухайте людину і послухайте.

Про те, як зберегти психіку під час війни. Знайти спосіб, який підходить вам. Зробіть себе і ваших близьких. Коли є гора навколо, дуже важливо тримати людину всередині. Війна завершиться і нам доведеться рухатися далі. Подбайте, шановний читач.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное