Старі люди впевнені, що вони не потрібні в будь-якому місці, бояться залишити будинок і нещастя.

Мати, які залишають зону війни з дітьми, не сумніваються у прийнятті рішення другого. Вони зберігають своїх дітей, сподіваючись забезпечити їх майбутнє. Ускладненене рішення має бути прийнято, коли старші батьки відмовляються від евакуації та перебування вдома, незважаючи на ризики життя. Чи правильно змусити людей похилого віку залишити свій будинок і відправити їх на невідомо? Сьогодні ми розповімо, чи варто економити когось, хто не хоче, і як допомогти літніх батьків.



На початку війни зараз хочуть повернутися, незважаючи на ризики. Війна ще не надходить, але набагато простіше приховати психологічно кожен день у притулку в рідному місті, ніж бути безпечним в іноземній країні.

Середні люди з дітьми можуть адаптуватися, нехай повільно, до нових обставин. Але навіть вони психічно залишаються в Україні і переживають про долю своєї країни щодня. У той же час, вам потрібно шукати роботу, влаштувати дитину в дитячому садочку або школі, знайти житло і якось знайти спільну мову з іноземцями.



Є багато хороших людей у світі, але незалежно від того, як спокусити перспективу йти зараз в Німеччину, Італії, бачити Швецію і Чехію, українці не збираються просто залишити свої будинки. Особливо старших людей.
Старе покоління не хоче подорожувати навіть в мирний час, і коли війна прийшла, багато повторень: «Я вже жив мій століття, і я не залишаю будинок» – це поведінка приводить до мертвого кінця. Але психолог Ольга Панченко, який також мав прийняти свій вибір батьків, говорить:

«Мої бажання перемістити батьків на безпеку досить самопізні. Я не хочу тримати своїх близьких, я хочу тримати себе безпечною. Я прийшов на умови з рішенням батьків, щоб залишитися вдома, бо вони дорослі і відмінно зрозуміти, що вони йдуть за, говорить Ольга Панченко.



Старші люди часто мають проблеми здоров'я і не можуть пережити рух. Невідомий страх війни. психіку літньої людини не так гнучка як психіка дитини. І якщо старші батьки не хочуть залишити і тримати своїх онуків біля них, вони повинні зробити вибір на користь дітей. Чому? Зважаючи на те, що діти є майбутнім, вони не повинні бути проведені заручниками.

Психолог консультує дорослих дітей по відношенню до рішення їхніх батьків. Якщо так буває, що батьки залишилися в домашніх умовах і діти, необхідно продовжити спілкування на відстані. Тепер всі емоції є нормальною реакцією на стрес. Але навіть в цій непростій ситуації ви можете підтримати батьків, - сказав психолог Тетяна Колпак.



Поговоріть з батьками, обговорюйте можливі варіанти евакуації, якщо вони змінюють свої думки і допомагають з переміщенням завжди можливо. Не судити своїх батьків на вибір, спробувати прийняти їх. Зателефонуйте нам, щоб допомогти батькам.

Якщо ви вирішили залишити, ви можете упакувати той самий тривожний пакет, перш ніж залишити і дати батькам необхідні інструкції щодо їх безпеки. Нагадуйте мені про курфюш і те, що під час оповіщення повітря потрібно бути в притулку, незалежно від того, наскільки безпечно це в даний момент в місті. Старші люди не зникнуть кілька разів на день укриття, але вони можуть чекати двостінної сигналізації в їх будинку або квартирі.

6925806Б

З`ясуйте контакти волонтерів, рятувальних служб та напишіть цифри в блокноті. Забезпечити батьків з питною водою і харчуванням якомога простіше, заряджати всі телефони і тримати на зв'язку з сусідами. Поговоріть з батьками про те, коли ви зателефонуєте, переконуйте мами і не їдемо до магазину або саду під час оповіщення повітря.

У цей непростий час не витрачає дорогоцінних хвилин на уточнення відносин. Задайте свої батьки, як вони відчувають, що вони сьогодні, як вони їсти, і що вони думають. Поговоріть про себе, свої враження, успіхи ваших дітей.

Українці використовуються для того, щоб мати свій досвід. У мирний час кілька людей зверталися до психолога за допомогу. Дуже важливо знати, що вони не тільки. Якщо наш світогляд не збігається.



Редакційна колегія Peels Man може об’єднатися з відмовою від батьків до безпеки. Пам'ятайте, що їх рішення є рішенням дорослих і не несе відповідальності за дії інших. Не робіть нікому краще. Найкраще, що ви можете зробити для себе і для тих, хто дорогий вам, щоб подбати про вашу психологічну і фізичну здоров'я, адже батьки, діти, чоловіки також піклуються про вас і хочуть бачити вас щасливими.



Категории

Смотрите также

Новое и интересное