Імбирний пряник, крихкий і ніжний, який буде готовий в блендері очей

Простий рецепт пряників був запеклий на гіпсовій Галині. Всі інгредієнти доступні, і процес приготування займає мінімум часу. Але найголовніше, що сам пряник є дивом того, наскільки добре: ароматний, крихкий і ніжний. Після того, як намагатися їм вперше, я зрозумів, що я не буду знову їхати з покупками. Ваше ім'я!

Сьогодні видання. "Сайт" Вона поділиться рецептом гіпсового пряника, який буде готовий в блендері очей. Я варю для сім'ї з задоволенням!



Простий рецепт імбирних інгредієнтів для заварного тіста
  • 100г цукру (4 ст.л.)
  • 100 мл води
  • 40г борошна (2 ст.)
  • 10г ванільний цукор


Тест інгредієнти
  • 150г борошна
  • 40г какао
  • 10г розпушувач
  • 3 ст.л. рослинної олії


Глазові інгредієнти
  • 100 г цукрового порошку
  • 1 ст. л. лимонного соку
  • 1 ст. л.


Підготовка
  1. Спочатку потрібно зробити тісто. Покласти цукор в горщик і залити водою. Нехай сироп варимо.



  2. Покладіть ванільний цукор і борошно в мисці. Залийте сироп. Стовбур з силіконовою лопаткою до однорідності. Нехай тісто охолоне до кімнатної температури. р.



  3. Застуда. свінгери Додати какао, розпушувач і борошно. Змішайте тісто. Наприкінці заливаємо рослинне масло в тісто. Руки для збору тіста в просвіті (в консистенції вона повинна бути як пластилін). 942957



  4. Розгортаємо тісто близько сантиметрової товщини. За допомогою скляних або печива прес-форм вирізати муги з тесту. Зберіть решту тіста знову в помаху і зробіть те ж саме.



  5. Перемішайте бісквітні заготовки на сковороду, покриту пергаментним папером. Випікайте в попередньо розігрітій до 180 градусів духовки за 10-12 хвилин.



  6. Для глазур Змішайте цукрову пудру з лимонним соком і водою. Прохолодити пряники з великою кількістю глазурі. Нехай пряники замочуються в глазурі і подають його до столу. Бодибилдерши!





Ми також пропонуємо перегляд цього відео рецепта від Галина себе, так що не тонкощі приготування втечу вашої уваги.

про:blank

Редакційна колегія також пропонує ознайомитися з простим рецептом для домашнього пряника на кефірі. Дуже мало часу, але для сім’ї «День народження» став справжнім святом!



До речі, я також зроблю пряники на меді і цукровому сиропі. Ну, якщо додати м'ятні краплі, ви отримаєте м'ятний пряник. Я просто не додаючи какао.

Обов'язково тримати цей простий. пряникий Довірте мене, це тістечка врятує вас більше ніж раз!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное