Чому повний місяць 16 квітня 2022 року особливий і як провести цей день

Багато есотерологів і астрологів, щоб сказати, що повний місяць Квітня 2022 Він буде особливим. 16 квітня ви можете змінити своє життя. Будь-яка практика виконання бажань буде працювати з подвійною потужністю. Просто підготуватися до цього дня заздалегідь.

Сьогодні видання. "Сайт" Він розповість про те, що очікувати. повний місяць 16 квітня. Найпотужніший день весни!

666379

У суботу, 2022 квітня, в суботу, в суботу, в суботу, відбудеться повний місяць повнометражнийВін також називається «рожевий». Це перехід на нові енергії, і дуже важливо підготуватися до неї.

Повний місяць прийде в 21:58, і він пройде в знакі Лібра. Лібра допоможе знайти гармонію, знайти точку рівноваги в дуже складних умовах життя. Це час компромісів і угод на основі взаємних концесій. Намагайтеся об'єднатися з миром і тихим протягом цього періоду.



До повного місяця можна і навіть потрібно влаштувати загальне прибирання будинку. Варто запускати речі, добре позбутися від усього зайвого і непотрібного.

травень. доля З місячним світлом (для тих, хто збирає камені), займіть очищену ванну сіллю. Ви також можете заряджати сіль, а також мінерали, і в цілому будь-які натуральні матеріали. Він буде вигідно дотримуватися швидкого і зносного одягу з натуральних тканин.



Яскравий бабуся з сусіднього села навчав мамі, як сільй Якщо я зацікавив, я тебе розповість. На ніч до повного місяця потрібно взяти пакет солі, відкрити і покласти його на підвіконня, де місячний світло потрапляє. Сіль необхідно тримати до ранку. Це цінно взяти морську сіль - чим більше кристалів, тим краще!

Можна сказати, "Як місяць росте і заповнюється, так як сила заливається, щоб сіль заповнюється позитивною енергією." Як місяць виростає з кожним днем, так що дайте мої кишені заповнювати, мій гаманець заповнюється грошима і золотом. Так буде. Ключ, замок, мова.



Цей повний місяць зробить нас допитЧи подобається нам це чи ні. Непередбачувані ситуації можуть розвиватися, які в майбутньому значно впливають на відносини між людьми.

До речі, ми можемо відчути енергію повного місяця зараз і ще 3 дні після 16 квітня! Крім того, це з цього повного місяця, який ми входимо до коридору екліпсів.

499 р.

У будь-якому випадку, 16 квітня, не можна поширити загибель, засуджувати, критикувати дії людей. Також важливо ретельно продумати перед порадами інших.

Не робити садові роботи, повне місяць не найкращий день для цього. Ви не можете познайомитись з позичальником, а не оплатити гроші. І, звичайно, роблять важливі, долільні рішення. Краще діяти гнучко, піклуючись про почуття інших. Будьте стриманими і стриманими, особливо на повній місяць!



Також я пропоную ознайомитися з точним прогнозом подій літа 2022 року. Війна завершиться скоро, але наш світ ніколи не буде таким же. Ми повинні бути готові до цього!





Повний місяць в квітні 2022 подарує всі ознаки зодіаку без виключення шансу змінити життя і покласти негативність в минулому. Дуже щасливий для тих, хто вважає позитивно і кожен день робить невеликі кроки на шляху до щастя!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное