Моя дівчина дідусь зіпсувала своє свято, не більше дітей в будинку

Охорона Я прийшов до відвідування. бездомнийй Що таке? Паранти часто заважають, що нічого не відбувається. І до будь-якого навіть найпомітного зауваження, вони люблять відкрити руки і відповісти: «Що робити?» Діти ..." Типове вимова не виправдовує дії дитини, які не навчилися бути Але що можна насправді зробити в такій ситуації, читайте далі в статті.



Я хочу запросити всіх друзів, щоб відвідати. Не кожен день - 60 років! Я почав готувати заздалегідь. Я зробив оригінальне меню, купив нові страви. Я дуже хотів зробити себе щасливим. Торт цей раз вирішив не випікати, так як дочка запропонувала замовити десерт з коханого друга.

Усе пішов за планом, до тих пір, поки не на день свята, один з друзів, приречених на виклик: «Ніна, я буду з моїм дідом». Тексти пісень, а це означає: Я шкодую, що це йде." Не думаю, що я не проти дітей. Але в цій ситуації присутність дитини буде дуже неприпустимою. Я знаю, що Алла завжди буде відволікатися. І я не можу розслабитися. Необхідно годувати і пити дівчину. Що робити, якщо вона хоче грати? Я не хочу бути в ролі няні і придумати активність для дитини.



Але не було ніде йти. Алла приїжджала до свого онука після всіх інших гостей. Я був пізно, бо «Аніута збиралася довго». Я здогадую, хто не знає. Дівчина тільки 10 років і може бути зрозумілою. Але проблеми не закінчувалися.

Спочатку величч Алла був тихим. Ми посидимо разом і почали їсти в кращих традиціях. Дорослим запам'ятовували минуле, і дівчина спокійно слухала і уважно слухала. На якийсь момент вона опинилася. Вона побачила і попросила її на «до іншої кімнати, щоб грати. й



У мене була спальня, де я зробив трохи кута для дітей. Вона вибрала кольорові олівці і папір, щоб вона могла зробити. І був свого роду нормальним. Але виявилося, що малювання Аня не привертала багато, і вона прокидається на кухню. Це легко зробити, як ви не можете бачити з вітальні, коли хтось виходить з спальні.

Я не знаю, скільки часу витрачається на кухні. Але коли я пішов туди, щоб покласти чайник і приготувати торт, виявилося, що нічого не було. Або ж, торт, звичайно, був, але його зовнішній вигляд трохи змінилося. Дуже приємно відкрився холодильник і знімається весь декор з десерту. Все глазуроване покриття торта було в її принтах, а десь і повністю зламався.

Я безмовний через це неспроможність. Яка дитяча дитина! Я дуже сидів, але я не можу залишити своїх гостей без торта. Я здав, де я міг і взяв його до столу. Щоб боротися з другом, я не мав сил, ні бажання. Але я сердився. Так я витягував мій телефон і продемонстрував мої друзі картину торта, перш ніж було жорстоко атаковано.



Це те, що торт схожий на початку. Але Анечка вирішила змінити її трохи, поки ми не вечері, я сказав. Подивитися на фото, а потім пообідати у святковому ресторані. Все мовчало, якби вода була залита в роти.

Дорогі друзі! Я відрізав найбільшу частину, що дівчина, безумовно, не доторкалася. Але я не вітаю, тому в кінці вечора я впакував лівий торт в контейнері. Все, що я не зможу мені! По суті, вона сердилася на мене за сцена я зробив.

32771,000 Р

Може бути я зробив неправильне. Але я бачу, я платив багато грошей для цього торта. Чому варто перенести поведінку дитини, яка не повинна бути на моїй вечірці? В цілому, після цієї ситуації я не дозволяю друзям і дідівцям в будинок.

Життя мудрості: Яка історія навчить нас? Кожен інший. Хоча деякі люди завжди думають про наслідки своїх дій, інші неприпустимо. Так, те ж саме йде для дітей. Агреді, що зробив 10-річної Anyuta, відмінно показує, як вона піднялася в домашніх умовах. Але вона може бути просто полоненим, щоб зробити чай і дати їй щось солодке. Я впевнений, що героїня історії не відмовляється від молодого гостя.

548250Р.

Також можна оцінити реакцію жінки. Я дивлюсь, що ви будете робити на своєму місці.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное