Чи можна дарувати орхідеї?

Орхідея вирощування Вдома стала популярною практикою. Багато хто знаходить себе полонених до краси цих дивних рослин і перетягнути їх додому. Незважаючи на те, що не всі здатні забезпечити квітка таким доглядом, що вона порадує очей красивим зовнішнім виглядом надовго.

Однак з орхідеєю асоціюється і багато не найприємніші історії. З якоїсь причини деякі люди асоціюють різні надзірки з цією найцікавішою квіткою у формі. Наприклад, вважається, що орхідея може принести нещастя або розчарування. Це правда?



Моя кузина нещодавно переїжджає до нашого міста. Проживала в околицях. Я не думав, що вона була приступною. Дуже адекватна людина, яка вивчається добре і вже має уявлення про майбутній облаштування свого життя, пише Ксенія.



«Особливості, я пішов, щоб відвідати рідні ці вихідні. Вона брала солодощі для чаю, але також принесла орхідею в каструлі. Я не купила завод, але вибрав найкрасивішу, яка стояв на підвіконнях. Я люблю квіти і очікував, що моя сестра буде щаслива з цим подарунком.



Вона дійсно прийнята квітка з посмішки. Ми красиво сиділи, відвертий чай, і я кинувся додому. І наступного дня я пішов, щоб викинути сміття і побачити свою орхідею поруч з контейнером. У власному горщику! Я був неймовірно сердитися.

З тієї ж каструлі вона пішла до родича і просила безпосередньо з дверцята, що це все призначене. Вона рум'яна, почала струнчати і пояснити її дію. Я почав плести щось про те, що орхідея є манегоном, який заважає покоївному щастя. Так само ковальці не зможуть зустріти свою любов, або одружитися.

р.

Я був дійсно зловживаний цим дельусіоном. Вона не скаже нічого, хвилювала її руку і носила орхідеї будинку. Я заспокоївся трохи і пішов онлайн, щоб дізнатися більше про те, що мій сестра сказав мені. Вона прочитала її кудись.

98

Я тільки знайшов, що деякі види орхідей викликають сонливість і втома в присутніх. Я також читаю, що орхідея вважається жіночою квіткою. жіночий міцніше.

Я не вірю. Чоловіча квітка, жінка, енергія ... Це смішно. Просто красива рослина. Ви вирощуєте і милуватися, не заповнюєте голову з усіма сортами несенсу, Ксенія обов'язково.



Найімовірніше, багато людей дійсно перебільшать вплив, що єдиний квітка може мати на своєму власнику. Чи можна викинути рослину для людини? Важко. Але якщо молода жінка заспокійлива, коли квітка «поганий», то це її вибір.

Що ви думаєте про це?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное