Коли я чекаю чоловіка від мого зсуву, я зроблю тринадійний німецький картопляний салат.

Кухар. салат Німецький. Простий, але дуже незвичайний рецепт припаде до реальних пікеровок. Цей салат стане цікавим сюрпризом на святковому столі. Кожен хоче спробувати його. Для чого потрібні інгредієнти?



Не боїться початкової думки: «Чи можу картопляний салат добре?» Ми пропонуємо зробити такий салат для тесту, а тільки потім зробити висновки. Як ви знаєте, смак і колір... Крім того, цей салат може бути відмінним доповненням до інших страв або виступати як гарнір.



Більшість переваг салат в простоті і швидкості. Дуже зручно готувати. Не існує багато інгредієнтів і їх можна приготувати паралельно з іншими інгредієнтами. Зберігати рецепт і список необхідних продуктів. Ви навіть не повинні бігти до магазину, все на власній кухні.



Незвичайні тандемні інгредієнти
  • 5-6 картопля
  • 1 цибулина
  • 1 ч.л. цукру
  • 1/2 ч.л. солі
  • 1 ст. л. вина або яблучного оцту
  • 9-10 дрібних маринованих огірків
  • 50 мл молока
  • 100 мл рослинної олії
  • Малкa
  • петрушка
  • 1/2 ч.л. сухого часнику
  • 1/2 ч.л. гірчиці
  • майонез (за бажанням)


Габаритний зображення

Підготовка
  1. Покласти картоплю до кипіння, додавши щіпку солі на каструлю. Тим часом нарізати цибулину, помістити її в глибоку миску, додати цукор, сіль і яблуко (або вино) оцет. Перемішайте цю суміш і залийте її окропом, щоб рідина повністю покривала цибулю. Залиште цибулю водяну пластину біля 15 хвилин.
  2. Наріжте солі в невеликих колах, очистіть варену картоплю і починайте шліфувати їх на дрібні кубики. Підключення. картопля, огірки і цибулюПроціджують від зайвої рідини, в одній глибокій мисці.
р.



Зріжте зелень дрібно і додайте її до інших подрібнених інгредієнтів. Тепер ми починаємо готувати заправку для салату картоплі німецькою мовою. З'єднайте молоко і рослинне масло в одному склянці, а потім збийте компоненти занурювальним блендером. До них гірчиця, сухий часник, спеції за смаком і знову збивати блендер, щоб завершити однорідність. Салат з вареним соусом і добре перемішайте. Якщо немає бажання приготувати таку заправку, то можна скористатися звичайним майонезом. Спробуйте. салат І додайте більше спецій при необхідності.



Салат з картоплі та солі для свята Як вам подобається цей рецепт? Ви хочете спробувати цей салат або це занадто незвично? Які нестандартні комбінації продуктів ви бачили в салатах? Повідомте нам у коментарях. Щиро бажаємо всім приємним апетитом і щасливим Великоднім святом.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное