Зробляючи щорічне постачання, я купую тільки найвищу якість борошна, я визначаю найвищий рівень за запахом.

"Ви перевірте борошно в домашніх умовах?" Якість борошна сильно впливає на випічку і не тільки. У магазині на полиці ми бачимо дату виготовлення на упаковці. Чим краще свіжіше. Але спочатку борошно потрапляє в склад цього магазину - сухий, з стійками, або на підлозі, в вологому підвалі. Ось чому ми приносимо повітряний ліфт. борошно Або з грудками принаймні.

Сьогодні видання. "Сайт" розповість вам, як визначення якості борошна, що робить річне постачання. Я кашу борошно, визначення якості клейковини!



Якість борошна повинна бути однорідною, без зайвих включень і ознак розведення більшого. Подрібніть невелику кількість борошна між пальцями, вона повинна викляти і розсипатися. Якщо борошно розгортається в лунку, це волога і випікання не вийде.

У борошні не повинно бути грудок, домішок, буряків та інших комах.

26910734

«Я прогріваю подих з борошном, я його пахне, щоб не взяти продукт з кіптявою і клопами-туртами!» – Я дізнався від друга, яка працює в харчовій лабораторії. Щоб визначити якість борошна, потрібно його почистити і смакий Запах і смак повинні бути слабкими і нейтральними.

Смак борошна не повинен бути кислим, занадто солодким або червоним. Немає сенсу піску на зуби. Борошно, що смакує гіркий, і запахи кислої або цвілі, використовувати небезпечні.



Також можна змішати борошно в кашу з рівною кількістю води. Добре борошно залишиться білим. Додайте більше води для отримання рідкого розчину - не потрібно відсадити внизу.

Зола борошна Це якісний показник. Характеризується кількістю мінеральних домішок в борошні. Чим нижче сорт борошна, тим вище показник золи. Борошно темніше. Детальніше Зробіть висновок: найкорисніша шпалерна борошняка. Або, як зараз модно назвати його, цільне зерно.



й ¶
Якщо ви починаєте з найвищим рівнем - золотий вміст близько 0,5%, і до шпалер прийдуть до 1.8%. Ось ваша перша різниця борошна у сортах. Тільки цей показник не записаний на пачці. Купуючи борошно в магазині, слід просто взяти слово виробника: шпалери = високий ясен.

Якість борошна визначається лабораторією та інформацією про це написано на упаковці. Подивіться на знак, який говорить 100 грам. борошно Білок, жир і вуглеводи. Для нас це білок, який важливий (визначає міцність борошна). Білок впливає на якість випічки, а перевага для використання борошна залежить від його вмісту.

Р

Наприклад, білок 10 г означає, що міцність борошна слабка. Ідеально підходить тільки для випічки: пряники, бісквіти і печиво, але не підходять для дріжджового тіста. Тісто в цьому випадку буде розмити, а тривалий час очікування підйому призведе до окислення.

Для тестування протеїнів дріжджів слід 10.5 або вище. Зверніть увагу, що чим вище значення, тим краще.

Херсон

Так пам'ятайте: чим нижче вміст білка в борошні, тим нижче його міцність, тобто клейковина (глютен). Борошно бояться вологи. Таким чином, вона повинна зберігатися в охолодженні і тому, що немає вологості. Коли дощи зовні, я закрию вікно.

Перед застосуванням борошна необхідно просіяти!

Я також пропоную ознайомитися з простими, але нечутливими правилами вибору макаронів. Читати ярлик ретельно і не захотіти!





Не завжди дуже багато. борошно - це добре. Ще один день я купив борошно і поспішав не подивитись на дату. Сьогодні я почав зробити суміш французьким бункером, і тісто в кінцевому підсумку тікає і розтоплюється. Вимкнено борошно було буквально на тиждень тому. Я повинен перенести його на пару місяців... Як за якість, я щасливий, я надягаю в якості борошна.

Як перевірити якість борошна? При підготовці?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное