Чому актор «Макети» Олександр Феклистов поважав аудиторію

Недавній заяві про війну в Україні Олександр ФеклистовФільми та серіали за участю яких прикрашаються глядачами по всій пострадянському просторі.

Звісно, реакція на кандову заяву відомого російського актора і режисера відразу ж з різних сторін. І сьогодні видання. "Сайт" Він говорить про це. А також згадуємо про проекти, які принесли Олександр Васильович полум'я.



майбутня акторка народилася 7 грудня 1955 р. в Санкт-Петербурзі, яка в той час називалася Ленінградом. Дуже рано він закохався в театр і кіно, тому він точно знав, хто стане в майбутньому. Я зробив. Але було багато, щоб піти через це.

У 1982 році Feklistov закінчив Московську художню театральну школу-студію. У Московському академічному художньому театрі ім. М.І. Амбітного та перспективного молодого актора. У театральному середовищі Олександр Васильович швидко став видатним діячем.



Тож не дивно, що незабаром актор почав з'являтися в кіно. Вже в 1984 році брав участь у зйомці чотирьох кінопроектів одночасно, в тому числі «Сквад» та «Accomplices». І на сьогоднішній день Feklistov має більше 130 фільмів!

У серпні 44-го ... «Оптимісти». Але роль Олександра Олександровича Берковича в Матчовиках виділяється, що приніс актору велику популярність.

р.

У 50-й день після початку російської навали України Олександр Васильович опублікував коротке відео. У цьому відео актор висловив солідарність колегам з України. Він додав, що він був з того, що сталося.



«У Росії ми неймовірно засвоювалися і засмічені того, що відбувається. Однак це все невелике порівняно з тим, що Україна зараз страждає.

З 24 лютого ми намагалися закрити очі і вуха. Але ми почуємо і побачимо своє захоплення, ми висловлюємо нашу твердість, сказав Олександр Васильович.



Реакція до цієї заяви можна побачити на соцмережах. Українці подякували актору за свою відвагу, санантію та людство. Але прихильники війни змагалися один з одним у засобі, друк сердитися пам'ятками під усіх постів Феклистова.

Однак, ми вітаємо, що кожен день більше і більше людей, які порушують війну і засуджують будь-яку військову агресію. Це дає сподіватися, що миро прийдемо. І це буде зроблено на помилках, щоб вони ніколи не трапилися знову.



Що ви думаєте про це? Розкажіть мені в коментарях.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное