За цим рецептом польський торт «Карпатський» виходить навіть від дівчинок

Сьогодні на порядку денного - простий рецепт приготування заварного торта. Я дуже люблю цей торт. Дуже схожий на одного великого прибутку. Верхній і нижній - два шари заварного тіста, а посередині - приголомшливо ніжний крем. Подаруйте коханим і запікайте цей торт разом!

Я впевнений, що торт "Карпатський" ідеально підходить для романтичної вечері. А цей десерт можна порадувати коханим. Я не можу поділитися з кимось! Ось що нам потрібно зробити найсолодший ласощі:



Тест інгредієнти
  • 4 яйця
  • 100г борошна
  • 100 мл води
  • сіль
  • 80г вершкове масло
  • 100 мл молока


Вершкові інгредієнти
  • 600 мл молока
  • 2 яйця
  • 6г ванільний цукор
  • 200г вершкове масло
  • 60г кукурудзяний крохмаль
  • 160г цукру
  • 20г какао
  • 30г цукровий порошок


Підготовка
  1. Заварне тісто тільки важко приготувати. Дуже просто потрібно трохи уваги. У невеликий горщик або сотеїнка, прогрійте вершкове масло, додавши сіль, воду і молоко до неї. Як тільки масло стає рідиною, потрібно акуратно залити борошно в ємність. У цей час вогонь повинен бути невеликим, а маса повинна бути постійно перемішується.



  2. Чи запускається тісто в ємність? Це сигнал, який потрібно залити його в чашу і почати додавати яйця. Спочатку додайте одну і ретельно перемішайте. Також додайте ще три яйця. Не забудьте перемішати тісто весь час.
  3. Для випікання тістечок необхідно два знімні форми. Тісто поділяють на дві частини і заливають на форми, задаючи їх хлібопекарським папером. Торти для випічки повинні бути при температурі 200 градусів за півгодини, після чого вони повинні бути повністю охолодженими.



  4. Поки тістечка випікають і охолоджують, можна приготувати вершки. У контейнері змішайте 2 яйця, ванільний цукор і звичайний цукор. У сковороді нагріти 600 мл молока і відправити половину до яєчної суміші. Змішайте молоко і яйця з цукром акуратно.



  5. Тепер залийте цю масу на сковороду до решти молока. Доведіть крем до густої консистенції на повільному вогні, постійно помішуючи його вінком. Готовий крем охолоджують до кімнатної температури, а потім відправляють в холодильник.
  6. Змішайте вершкове масло і збийте його блендером до білого. Олія трохи збільшиться в обсязі, після чого її необхідно змішати з вершками і збитими в блендері. р.



  7. Найпростіше зробити торт. Уважно покладіть вершки на першу заварену скоринку, і покладіть другий зверху. Натисніть зверху трохи і залиште торт в холодильнику на пару годин. Готовий десерт можна щедро посипати цукровою пудрою і какао-порошком. Бон привіт!




Ви можете побачити рецепт цього чудового торта нижче:

про:blank

Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час і місце вручення квітів, а якщо необхідно, то збережемо сюрприз. Чудово солодкий величезний прибуток, безумовно, зробить вас забути про всі неприємності і судоми принаймні кілька годин. Поділіться з нами Вашими враженнями в коментарях!



Категории

Смотрите также

Новое и интересное