Постійний хост розважального шоу «Одина сто до одного» Олександр Гуревич виступив проти війни

Командний телевізійний матч "Одно сотні до одного" транслювався на російських телеканалах з середини 90-х років. Не дивно, що розважальний проект з такою довгою історією мав багато шанувальників. Постійний хост Олександр Гуревич Він став дуже впізнаваним фігурою.

Проте, після російської армії запровадив Україну, розважальний шоу затримали. Тоді був гучний заклик Олександра Гуревича, після чого він відредагував з каналу «Росія-1», де гра була трансляцією з 1998 року. Про це ми пропонуємо.



Олександр Гуревич Народилась 25 травня 1964 р. в інтелектуальній московській родині. Я пішов з англійської спеціальної школи. У музичній школі, де навчався фортепіано.

Пізніше отримав спеціальність інженера-проектувальника в Московському інституті будівництва. І він грав для команди університету КВН у Вищій Лізі. І в 1989 році він пішов на навчання в GITIS.

р.

Після закінчення, Олександр Гуревич реж. телевізійна реклама, голосовані рекламні ролики. Він навіть працював на виборчих кампаніях. З 1995 по 2022 рр. працював в гуртожитку телевізійної гри «Одно до одного».

За 27 сезонів було знято понад 1 200 питань програми. Водночас, після виходу війни в Україні, перспективи проекту стали ваговими. Усі епізоди YouTube були видалені. І про що відбувається господар.

6377846

Цікаво, що Олександр Віталійович окреслив свою позицію наприкінці лютого. Він запам'ятався матір'ю Людмила, який проживав довго в Одесі, а потім в Харкові. Жінки відпустили 2 роки тому.

р.

Тим не менш, Гуревич зацікавив, що його мама-в-право сприйматиме сьогодні новини про битви і бомбардування. Як сніться в метро, щоб уникнути бомбардування Харкова?

Я впевнений, що якщо мама жили в цей день, вона, незважаючи на свій старий вік, знайде силу сказати: Ця війна повинна зупинитися! Немає війни! Наші батьки пішли, тому я кажу ці слова. Мої слова: Ця війна повинна зупинитися! Зареєструватися - сказав він.



GettyImages Gurevich приймав, що важко жартувати і весело, коли є велика катастрофа поблизу. Тому всі питання, які з'явилися на повітрі після війни, стали ті, які були зняті заздалегідь.

"Я спалогізую всім, кому весело про нашу шоу, як мені, здається з місця цих днів", - додав Гуревич.



Пізніше журналісти дізналися, що ведучий залишив телеканал «Росія-1». Незабаром всі ТВ-шоу були вилучені з YouTube. Важко сказати, що станеться в грі, і чи є це майбутнє. Але це зараз?

Фото на попередній перегляд і в статті

Категории

Смотрите также

Новое и интересное